Trwa ładowanie...
d4iqtbq
Informacja prasowa
SIŁA PIĘKNA

Dermika BEAUTY EXPRESS - ultraterapia punktowa na zmarszczki, natychmiastowy efekt pro-wygładzający Dronexpress System

Zmarszczki ekspresyjne są wynikiem mimiki twarzy, która nadaje jej charakter i jest ważna w komunikowaniu się i okazywaniu emocji. Impulsem do ich tworzenia jest powtarzający się mikroskurcz mięśni, który utrwala zmiany w strukturze skóry. Z czasem w tych miejscach pojawiają się delikatne linie, które z wiekiem zmieniają się w głębokie bruzdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dermika BEAUTY EXPRESS - ultraterapia punktowa na zmarszczki, natychmiastowy efekt pro-wygładzający Dronexpress System
(Materiały prasowe)
d4iqtbq

Odnosząc się do najnowszych doniesień naukowych dotyczących powstawania zmarszczek ekspresyjnych, eksperci Dermiki wykorzystali system nośników Dronexpress oraz neuroaktywny peptyd, które na poziomie komórkowym ograniczają powstawanie zmarszczek mimicznych na trzech etapach: w momencie generowania, przekazania i z chwila odbioru impulsu przez mięśnie.

W skład preparatu Ultraterapia punktowa na zmarszczki wchodzą Dronexpress System czyli ultraskuteczny system dostarczania substancji aktywnych „pod wskazany adres”. Składniki systemu działają z 70% precyzja, trafiając do neuronów, aby zniwelować zmarszczki i wygładzić skórę.

Biopolimery o działaniu anty-pollution chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Zmniejszają widoczność zmarszczek i poprawiają jej napięcie.

d4iqtbq

Kompleks Neutosmooth, który blokuje komunikację między neuronami a komórkami mięśniowymi, dzięki czemu znakomicie wygładza skórę dokładnie tam, gdzie jest to wskazane. Zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek, jak i pogłębianiu się istniejących.

W wyniku stosowania serum skóra staje się wyjątkowo gładka, bez widocznych linii, zmarszczek czy bruzd. Promienieje młodzieńczym blaskiem i witalnością. Na podstawie badań aparaturowych stwierdzono spłycenie zmarszczek u 100% badanych kobiet. Serum należy aplikować na wybrane strefy twarzy: lwią zmarszczkę, zmarszczki i linie na czole, bruzdy nosowe, zmarszczki na szyi i dekolcie, najlepiej dwa razy dziennie.

Serum jest także idealnym uzupełnieniem efektów zabiegu Beauty Express, dzięki którym efekt młodzieńczej, gładkiej skóry utrzyma się znacznie dłużej.

Pojemność: 30 ml; cena: 55 zł
Preparaty do pielęgnacji domowej z serii Beauty Express są dostępne w wybranych salonach kosmetycznych.

www.dermika.pl

d4iqtbq

Podziel się opinią

Share
d4iqtbq
d4iqtbq