Doda potwierdziła nowy związek! Na zdjęciu od razu widać czuły gest partnera

Doda potwierdziła nowy związek! Na zdjęciu od razu widać czuły gest partnera

Doda pokazała zdjęcie z ukochanym
Doda pokazała zdjęcie z ukochanym
Źródło zdjęć: © Instagram.com
12.11.2022 11:52, aktualizacja: 12.11.2022 14:19

W programie "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka nie poznała tego jedynego. Choć odrzuciła zaloty wszystkich kandydatów, to potem los się do niej uśmiechnął. W ostatnim odcinku show, który został nagrany cztery miesiące po randkach z dwunastoma mężczyznami, Doda wyznała, że jest zakochana. Teraz pokazała na Instagramie romantyczne zdjęcie. Jej nowy partner wykonał czuły gest.

Doda po dwóch nieudanych małżeństwach i burzliwych związkach postanowiła oddać swoje życie miłosne w ręce ekspertów i producentów telewizyjnych. Piosenkarka zdecydowała się nagrać dla Polsatu program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym poznała 12 mężczyzn. Z każdym z nich udała się na randkę, a z trzema kandydatami umówiła się na drugie spotkanie. W międzyczasie wszystkie sytuacje analizowała z psychologiem. Jej faworytem został Niemiec o imieniu Stefan, z którym artystka od razu nawiązała świetny kontakt. Jednak finalnie mężczyzna nie zdobył serca Dody.

Doda nie poznała miłości w swoim reality show

– Zrozumiałam, że to nie dla mnie. To był fajny eksperyment, było to interesujące, to nowa sytuacja, ale to nie dla mnie – wyznała Doda, rozmawiając w trakcie ostatnich nagrań do programu ze Stefanem. – To samo pomyślałem. Potrzebujesz czasu, aby przyzwyczaić się do ludzi. Nie chcesz spotykać 12 mężczyzn w dwa tygodnie, bo nie możesz się skupić na tych osobach. To jest szalone – odparł na to mężczyzna.

W ostatnim odcinku programu Doda spotkała się z psychologiem po czterech miesiącach od randkowego eksperymentu. Padło wtedy nieoczekiwane wyznanie. Choć wśród 12 mężczyzn piosenkarka nie znalazła tego jedynego, to potem poznała kogoś, kto skradł jej serce.

– Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana. Nie wiem, jaki będzie koniec. Boję się bardzo, bo proza życia i czas weryfikuje wszystko. Moim marzeniem jest złapać go za rękę i nigdy go nie puścić. I żeby on mnie nie puścił – wyznała Doda.

Doda pokazała dłoń swojego nowego partnera

Teraz Doda postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i na InstaStories dodała zdjęcie, na którym widać dłoń mężczyzny, która splata się z jej dłonią w czułym geście. Jej nowy partner ma tatuaże i lubi nosić męską biżuterię. Ciekawe, kiedy przyjdzie moment, gdy Doda pokaże twarz ukochanego.

Doda udostępniła na Instagramie romantyczne zdjęcie
Doda udostępniła na Instagramie romantyczne zdjęcie © Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta