Blisko ludziDoda usuwa tatuaże. Jako pierwszego pozbyła się tego, związanego z Radosławem Majdanem

Doda usuwa tatuaże. Jako pierwszego pozbyła się tego, związanego z Radosławem Majdanem

Doda usuwa tatuaże
Doda usuwa tatuaże

10.07.2020 08:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda przyznała, że żałuje wielu swoich decyzji z przeszłości. Jedną z nich były tatuaże, które sobie zrobiła, a szczególnie ten związany z jej byłym mężem Radosławem Majdanem. Teraz artystka przechodzi różne zabiegi, by pozbyć się pamiątki "na całe życie".

Robienie tatuażu to poważna decyzja, której konsekwencje zostają z nami na całe życie. A jeśli ktoś decyduje się na usunięcie "pamiątki" musi liczyć się zarówno z dużymi kosztami zabiegu, jak i bólem.

Doda usuwa tatuaże

Dotkliwie przekonała się o tym Dorota Rabczewska, która jest w trakcie usuwania swoich najbardziej widocznych tatuaży. Piosenkarka zdecydowała, że na jej ciele zostaną tylko ogromne skrzydła, które ma na plecach.

Tatuaż, od którego zaczęła, wiązał się dla niej z przykrymi wspomnieniami. Kilkanaście lat temu, zaraz po ślubie ze swoim pierwszym mężem Radosławem Majdanem, wytatuowała sobie napis "Kochać Radek" na przedramieniu w języku hebrajskim. Niestety, po nieudanym związku pamiątka pozostała. Artystka na początku przerobiła napis na słowo "nieśmiertelność" w języku hinduskim, jednak teraz chce, by zniknął całkowicie. – Jeszcze pół roku i zniknie – zapewniała w rozmowie z "Super Expressem".

Doda
Doda
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)