ModaDodatek idealny na wiosnę. Wybraliśmy najładniejsze torebki sezonu

Dodatek idealny na wiosnę. Wybraliśmy najładniejsze torebki sezonu

Dodatek idealny na wiosnę. Wybraliśmy najładniejsze torebki sezonu
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
Monika Zonenberg
10.05.2018 10:11

Czas pożegnać się z czernią i szarością. W tym sezonie stawiamy na soczyste kolory, od których nie można oderwać wzroku. Wybraliśmy śliczne torebki, dzięki którym odmienisz swój codzienny i bardziej formalny strój. Zobacz, jakie modele skradły nasze serca.

Nie bój się kolorów
Jesienią i zimą uwielbiałyśmy stonowane barwy, które idealnie wpisywały się w nieco przygnębiający nastrój. Wraz z pierwszym wiosennym dniem nabrałyśmy ochoty na wyjątkowo intensywne kolory, które pasują do budzącej się do życia natury. Dobrym sposobem na wyróżnienie się na szarej ulicy jest kontrastowy strój, obok którego nie można przejść obojętnie. Jeśli z kolei nie jesteś przyzwyczajona do wyrazistych barw i lepiej czujesz się w spokojnych ubraniach, doskonałym rozwiązaniem dla ciebie będzie dodatek w postaci kolorowej torby. Takie akcesorium będzie pasować zarówno do formalnych strojów, jak i tych, które nosisz "po godzinach". Najważniejszą zaletą kolorowych torebek jest ich uniwersalność, więc nie obawiaj się, że wybierzesz taką, która nie będzie pasować do zawartości twojej szafy.

Wybierz idealny model
Różnorodność i ilość torebek dostępnych w sklepach może przytłoczyć. Aby zdecydować się na model, który najbardziej będzie ci odpowiadał, przeanalizuj swoją szafę i stroje, które najczęściej nosisz. Jeśli preferujesz minimalistyczny styl i sprawdzone połączenia, takie jak wygodne spodnie i t-shirt, wybierz wyrazistą torebkę, która go odrobinę ożywi. Kobiety, które na co dzień noszą się bardzo elegancko i skromnie, również mogą postawić na akcesorium bardzo rzucające się w oczy. Dzięki niemu przemycisz do swojego looku odrobinę pazura, nie naruszając przy tym zasad, których musisz się trzymać.

Odpowiedni rozmiar
W zależności od twoich przyzwyczajeń, dobierz torebkę do tego, co zazwyczaj przy sobie nosisz. Jeśli wystarczy ci tylko portfel i kilka kosmetyków, bez problemu zmieścisz się w niewielki model. Taki przyda się także podczas okazji wymagających eleganckiego stroju, funkcjonując jako kopertówka. Kolorowa mała torebka będzie świetnie kontrastować z formalną, czarną sukienką, dodając jej trochę rumieńców. Miłośniczkom noszenia ze sobą wszystkiego, co tylko można, przyda się model większy, na przykład o kroju "shopper". Jest na tyle obszerny, że bez problemu włożysz do niego zeszyt o formacie A4, a nawet dużą wodę mineralną - z takim dodatkiem możesz spędzić nawet długi i bardzo aktywny dzień.