DomOgródTak wygląda dom Zygmunta Chajzera. Ogród to prawdziwa perełka

Tak wygląda dom Zygmunta Chajzera. Ogród to prawdziwa perełka

Tak wygląda dom Zygmunta Chajzera
Tak wygląda dom Zygmunta Chajzera
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
30.07.2022 10:45, aktualizacja: 17.12.2022 15:54

Zygmunt Chajzer wraz z ukochaną żoną Dorotą stworzyli bezpieczną przystań, gdzie często spotyka się cała rodzina. Małżeństwo posiada dom ze sporym ogrodem. Własne cztery kąty pozwalają na wyciszenie się i odpoczynek od codziennych zawodowych obowiązków.

Zygmunt Chajzer raczej rzadko decyduje się na jakiekolwiek wywiady. Znany prezenter telewizyjny też niezbyt często wypowiada się w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu uchyla rąbek tajemnicy i dzieli się urywkami z codziennego życia. Dzięki temu, że posiada konto na Instagramie, możemy zobaczyć, w jakim stylu został urządzony dom, w którym mieszka razem z żoną Dorotą.

Tak mieszka Zygmunt Chajzer. Jest skromnie, ale przytulnie

Choć na fotografiach zamieszczanych w mediach społecznościowych widać jedynie fragmenty posiadłości, można zauważyć, że znany dziennikarz wraz z żoną postawili na prostotę. W domu nie widać zębnych rzeczy, da się natomiast wypatrzeć wygodne kanapy, stół, przy którym bez problemu zmieści się cała rodzina oraz kominek umilający z pewnością długie jesienne i zimowe wieczory.

Tak wygląda dom Zygmunta Chajzera
Tak wygląda dom Zygmunta Chajzera© Instagram

Na zdjęciach można zauważyć, że małżeństwo postawiło na ciepłe kolory oraz drewno, które sprawia, że w środku jest bardzo przytulnie. Ciekawym pomieszczeniem jest pokój wypoczynkowy lub jadalnia, gdzie rodzina stawia choinkę sięgającą aż po sam sufit. Wysokie wnętrze robi wrażenie.

Na szczególną uwagę zasługuje też ogród, który roztacza się dookoła domu - sądząc po zamieszczanych na Instagramie fotografiach, jest to prawdziwe oczko w głowie popularnego prezentera telewizyjnego. Niezależnie od pory roku, Zygmunt Chajzer bierze się za prace ogrodowe, aby wszystko utrzymać w porządku.

Ogród Zygmunta Chajzera
Ogród Zygmunta Chajzera© Instagram | Zygmunt Chajzer

W przestronnym domu Zygmunta i Doroty zawsze znajduje się miejsce dla gości oraz ludzi w potrzebie. Dziennikarz przyjął do siebie rodzinę z Ukrainy, która znalazła schronienie i przytulny kąt w trudnym momencie. W ten sposób cztery kobiety wraz z dziećmi znalazły dach nad głową w bezpiecznym miejscu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także