Blisko ludziTak wygląda dom Joanny Jędrzejczyk. Przestrzeń robi wrażenie

Tak wygląda dom Joanny Jędrzejczyk. Przestrzeń robi wrażenie

Dom Joanny Jędrzejczyk
Dom Joanny Jędrzejczyk
Źródło zdjęć: © Instagram | Joanna Jędrzejczyk

16.06.2022 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Jędrzejczyk zakończyła niedawno sportową karierę. Zawodniczka MMA osiadła w wymarzonym domu pod Olsztynem. Całość została dokładnie zaplanowana i dostosowana do potrzeb celebrytki. Nie zabrakło nawet miejsca dla sportowych trofeów, które zostały dumnie wyeksponowane.

Choć Joanna Jędrzejczyk wiele czasu spędza poza granicami kraju (ostatnio przez dłuższy okres przebywała w Stanach Zjednoczonych), widzi swą przyszłość w Polsce. Właśnie z tego względu zdecydowała się na budowę domu na ukochanej Warmii. Dwa lata temu ruszyła budowa jej wymarzonego lokum. Dom celebrytki, który mieści się pod Olsztynem, zachwyca.

Posiadłość Joanny Jędrzejczyk. Oczom fanów ukazuje się zadbana i przestronna przestrzeń

Ze zdjęć, które pojawiają się na Instagramie, wyraźnie widać, że dom Jędrzejczyk jest sporych rozmiarów. Sportsmenka utrzymuje porządek i pilnuje tego, aby wnętrza nie były zagracone. Przestrzeń jest schludna i tak zaplanowana, aby poprawiać komfort życia mieszkańców.

Dom Joanny Jędrzejczyk
Dom Joanny Jędrzejczyk © Instagram | Joanna Jędrzejczyk

W domu nie mogło również zabraknąć miejsca na siłownię oraz ekspozycję trofeów Joanny. Warto również zwrócić uwagę na saunę oraz zimowy ogród, w którym z pewnością wszyscy spędzają dużo czasu.

Minimalizm i praktyczność. Na to postawiła Jędrzejczyk

Przeglądając fotografie posiadłości celebrytki wyraźnie widać, że zależało jej na tym, aby nie posiadała niepotrzebnych dodatków. Przestronna jasna kuchnia jest tego świetnym przykładem. Białe szafki z pewnością trzymają wiele potrzebnych rzeczy, jednocześnie zachowując w pomieszczeniu porządek.

We wszystkich pomieszczeniach przewija się biel, szarości i drewno. W sypialni nie brakuje książek na stoliku nocnym. W salonie widzimy ciekawą lampę nad stołem oraz galerię grafik na ścianie tuż przy telewizorze. Wrażenie robi również pokaźnych rozmiarów garderoba oraz relaksujący kącik na poddaszu - idealny do jogi i medytacji. Łazienka Jędrzejczyk zawiera zaś coś, o czym marzą wszyscy wielbiciele długich kąpieli - ogromna wanna zaprasza do wypoczynku w ciepłej wodzie wraz z olejkami i solą.

Dom Joanny Jędrzejczyk
Dom Joanny Jędrzejczyk © Instagram | Joanna Jędrzejczyk

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także