Trwa ładowanie...
d3oxzz7

Dominic Cooper nieobliczalny niczym Hussein

Dominic Cooper z przerażeniem odkrył, że rola syna Saddama Husseina negatywnie wpływała na jego zachowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominic Cooper nieobliczalny niczym Hussein
(AP)
d3oxzz7

Dominic Cooper z przerażeniem odkrył, że rola syna Saddama Husseina negatywnie wpływała na jego zachowanie. W filmie "The Devil's Double" aktor wystąpił w podwójnej roli - najstarszego syna Husseina, Udaya, oraz jego dublera, Latifa. Jak sam przyznał, wcielanie się w okrutnego syna dyktatora znalazło ujście także w jego życiu prywatnym.
- Z początku myślałem: "Jak mogę grać tego okropnego człowieka?" - opowiada Cooper. - Nie potrafiłem znaleźć w nim pierwiastka człowieczeństwa.

- Gardziłem nim aż do chwili, gdy uświadomiłem sobie, że przecież wychowywał go dyktator. Że jego relacja z ojcem była naprawdę chora. Że jako młody chłopak oglądał tortury. W końcu załapałem i zanurzyłem się w tej roli po czubek głowy. Po jakimś czasie zacząłem zauważać, że zmieniam się także poza planem, że staję się bardziej nieobliczalny i wymagający. Dostrzegli to też koledzy z pracy, którzy często mówili: "Dominic, zachowujesz się dziś jak Uday". Ściągnąłem na plan mojego brata. On potrafi natychmiast sprowadzić mnie na ziemię i wytknąć palcem złe zachowania.

Na zdjęciu: Dominic Cooper w filmie "The Devil's Double".

(ma)

POLECAMY:

* Szaleństwo pociąga Helenę Bonham Carter*

* Święty Mikołaj Christopher Walken*

* Czy znacie tego mężczyznę?*

* Julianne Moore: To była trudna rola*

d3oxzz7

Podziel się opinią

Share
d3oxzz7
d3oxzz7