Blisko ludziDominika Gwit zmieniła fryzurę. Aktorka napisała, że czuje się "odgruzowana"

Dominika Gwit zmieniła fryzurę. Aktorka napisała, że czuje się "odgruzowana"

Dominika Gwit zmieniła fryzurę. Aktorka napisała, że czuje się "odgruzowana"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. APS

28.05.2020 11:43, aktual.: 11.02.2021 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paznokcie, brwi, rzęsy, metamorfoza fryzury – Dominika Gwit w końcu doczekała się terminu w salonie piękności. Jak sama pisze, czuje się odświeżona i gotowa na nowe wyzwania. Trzeba przyznać, że pomysłów na aktywności jej nie brakuje.

Dominika Gwit czas pandemii zagospodarowała na rozwój swoich kanałów społecznościowych oraz nowe projekty aktorskie. Między innymi wygłosiła kilka wykładów i ruszyła z kanałem na YouTubie. Aktorka stworzyła też cykl "Dominika Bajki Czyta" z myślą o najmłodszych. Jak widać, jej charyzma i gotowość do działania pozwoliły nawet w tak trudnym czasie kwarantanny na efektywność.

Mimo to Dominika Gwit, podobnie jak wiele innych osób, zatęskniła za powrotem do normalności i zadbaniem o przyziemne sprawy, takie jak paznokcie czy uczesanie. "No to się odgruzowałam. Włosy zrobione, pazury i brwi zrobione, rzęski zrobione. Jestem zrobiona na lato! Całuję was wszystkich! Pięknego wieczoru!" – napisała aktorka na Instagramie i opublikowała zdjęcie metamorfozy. Rozjaśniła włosy i zrobiła lekkie fale. Można przypuszczać, że aktorka zmierza w stronę blondu.

Dominika Gwit – kariera

Dominika Gwit popularność dobyła dzięki roli nastolatki w filmie "Galerianki". Pojawiła się również w serialach tj. "Przepis na życie", "Singielka". Aktorka napisała również książkę "Moja droga do nowego życia".

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (103)
Zobacz także