Blisko ludziDominika Tajner o Antku Królikowskim. "Rozmawiałam z nim i jest szczęśliwy"

Dominika Tajner o Antku Królikowskim. "Rozmawiałam z nim i jest szczęśliwy"

Dominika Tajner.
Dominika Tajner.
Źródło zdjęć: © AKPA

25.03.2022 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Tajner pojawiła się w show-biznesie jako czwarte żona Michała Wiśniewskiego, lidera "Ich Troje". Wcześniej pracowała w branży hotelarskiej i obecnie trudni się organizacją imprez. W ostatnim wywiadzie wyznała jednak, że pracy jest mało z powodu pandemii. Wtedy reporter zapytał ją o ewentualną współpracę z Antonim Królikowskim.

Dominika Tajner w rozmowie z Pomponikiem była pytana o aktywność zawodową. Wyznała ze szczerością, że aktualnie ma pod górkę, ponieważ przez pandemię jest mniej organizowanych koncertów, a to jest jej konik. Reporter zadał wówczas pytanie, czy ma w planach zmianę profesji. Być może zechciałaby zajmować się prowadzeniem karier. Zapytał nieprzypadkowo o Antka Królikowskiego.

"Antek to jest diament. On ma karierę chyba bardzo dobrze prowadzoną, przynajmniej tą zawodową. Nie wiem co tam się dzieje prywatnie" – odpowiedziała.

Dalej wyznała, że wie, że wokół aktora pojawiło się wiele kontrowersji, dlatego zadzwoniła do niego podpytać, jak się czuje. "Zapytałam go tylko, czy jest szczęśliwy (…) Powiedział, że jest szczęśliwy" - skomentowała. Na pytanie reportera, czy chciałaby zostać jego menadżerką, odpowiedziała, że owszem. Dominika Tajner poznała bliżej aktora w programie "Agent" i bardzo go polubiła.

Choroba Dominiki Tajner

Córka Apoloniusza Tajnera nadmieniła, że wraca jeszcze do pełni sił po przebytych zabiegach. Celebrytka we wrześniu dowiedziała się, że ma raka piersi. Na szczęście operacja wycięcia guza przebiegła pomyślnie, a zmiana okazała się niezłośliwa. Mimo wszystko Dominika Tajner musiała poddać się jeszcze rekonstrukcji piersi. To wszystko sprawiło, że dalej wraca do siebie.

43-latka, jak wspominaliśmy wcześniej, była czwartą żoną wokalisty Michała Wiśniewskiego. Koniec związku był dla Dominiki Tajner zaskoczeniem, to muzyk zdecydował o rozstaniu. Dziś celebrytka jest w nowym, szczęśliwym związku z biznesmenem Adamem Witkowem. Widać, że dzięki niemu odzyskała radość i pewność siebie. Promieniuje szczęściem i jak sama mówi, dostaje od partnera dużo wsparcia. Sprawdził się w szczególności podczas jej problemów zdrowotnych, co umocniło ich relację.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także