GwiazdyDominika Tajner stoczy walkę z Karoliną Motylewską. Oto kim jest dziennikarka

Dominika Tajner stoczy walkę z Karoliną Motylewską. Oto kim jest dziennikarka

Dominika Tajner stoczy walkę z Karoliną Motylewską. Oto kim jest dziennikarka

02.07.2021 16:04, aktual.: 02.07.2021 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Tajner w sobotę stanie w ringu bokserskim na zamku w Ogrodzieńcu. Stoczy walkę, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie 17-letniej Zuzi. Jej przeciwniczką będzie Karolina Motylewska, była prezenterka kontrowersyjnego programu "Laski Vanilii", obecnie dziennikarka.

Dominika Tajner stoczy walkę z byłą prezenterką programu "Laski Vanilii" Karoliną Motylewską, która teraz jest dziennikarką. Spotkają się w ringu bokserskim podczas gali The MMatch na zamku w Ogrodzieńcu. Dochód z walki zostanie przeznaczony na leczenie 17-letniej Zuzi cierpiącej na porażenie mózgowe.

Dominika Tajner zadebiutuje na ringu

Dominika nie ma doświadczenia w boksie, ale liczy, że się nie skompromituje. Tajner najbardziej boi się o nos i zęby:

- To jedno z trudniejszych wyzwań w moim życiu. Trochę przypomina mi to przygotowania do "Tańca z gwiazdami". Tam nie miałam pojęcia o krokach i figurach tanecznych, tu o zasadach panujących w ringu, lewym czy prawym sierpowym. Nie ukrywam, obawiam się, ćwiczyłam przez miesiąc, wylałam hektolitry potu i między taśmami spędziłam setki godzin. Wiem, że nie jest to walka o wszystko, ale może się zdarzyć, że cios rywalki sprawi mi krzywdę i na przykład uszkodzi mi nos lub wybije zęba. Oby tak nie było – wyznała Tajner w "Dzień Dobry TVN".

- Bardzo się cieszę, że wkładam w to taki wysiłek. Wkładam go w pomoc dla kogoś. To jest po prostu dla kogoś, kto się codziennie musi zmagać z życiem. Nasza Zuzia ma bardzo ciężko – dodała.

Kim jest Karolina Motylewska?

Przeciwniczką Tajner będzie Karolina Motylewska, modelka, dziennikarka, reporterka show-biznesowa i była gwiazda kontrowersyjnego programu "Laski Vanilii", który wciąż można oglądać na YouTube.

W programie prezenterka rozmawiała z dzwoniącymi do niej mężczyznami. Czasami poniżała, wysyłała do kąta, kazała szczekać czy lizać stopy.

- Masz mi służyć do końca życia, rozumiesz? Jesteś moim kundlem, moim psem - mówiła w jednym z odcinków programu.

Kto z nas jednak nie ma jakiejś skazy na swoim życiorysie? Dziś Motylewska może się śmiać z tego, jak zaczynała w mediach, a to, co się liczy, to fakt, że dzięki walce z Dominiką Tajner wesprze charytatywną akcję.

Pies kundel z Torunia - Laski wanilii

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)