Trwa ładowanie...
d2jbfti

Dominika Tajner-Wiśniewska się nie poddaje. Dementuje plotki o ucieczce

Nawet sama zainteresowana nie spodziewała się rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Wygląda jednak na to, że Dominika Tajner-Wiśniewska uporała się z trudnymi emocjami i, wbrew plotkom, nie zamierza uciekać z Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner-Wiśniewska komentuje plotki o swojej "ucieczce" z Warszawy
Dominika Tajner-Wiśniewska komentuje plotki o swojej "ucieczce" z Warszawy (ONS.pl)
d2jbfti

Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedługo po publikacji usunęła wpis. Wtedy media zaczęły uważniej przyglądać się poczynaniom małżonków. Niektórzy sugerowali, że Dominika przechodzi załamanie nerwowe, inni, że wyprowadzi się z Warszawy i wróci do rodzinnej Wisły.

Góralka postanowiła raz na zawsze uciąć wszelkie plotki i kategorycznie zaprzeczyła, by uciekała z Warszawy. – Jestem w Warszawie, nigdzie się nie wynoszę – oświadczyła na łamach "Rewii".

d2jbfti

Rozwodem Tajner i Wiśniewskiego przejął się nawet pierwszy mąż Dominiki, Juliusz Idzik. Mężczyzna zaoferował pomoc i zaproponował, by ich wspólny syn, 13-letni Maksymilian, zamieszkał z nim na czas całego zamieszania. Chce w ten sposób odciążyć byłą żonę i pomóc jej przetrwać ten trudny czas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d2jbfti

Podziel się opinią

Share
d2jbfti
d2jbfti