ycipk-o7v97s

Justyna Żyła wspiera Dominikę Tajner. Przeszła przez to samo

Odkąd kilka dni temu media obiegła informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner, znajome góralki starają się wspierać ją w tej trudnej chwili. Wśród nich jest również Justyna Żyła, której rozwód długo był tematem nr 1.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła doskonale wie, przez co teraz przechodzi Dominika Tajner
Justyna Żyła doskonale wie, przez co teraz przechodzi Dominika Tajner (AFP)
ycipk-o7v97s

Po ośmiu latach Michał Wiśniewski postanowił rozwieść się ze swoją czwartą żoną. Internauci nie kryją zaskoczenia, ponieważ jeszcze kilka tygodni temu para sprawiała wrażenie szczęśliwych.

Dla samej Tajner informacja ta prawdopodobnie również była szokiem, ponieważ podzieliła się nią w środku nocy na swoim Facebooku. Kobieta postanowiła jednak nie załamywać się i próbować funkcjonować tak jak dotychczas. Podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" pojawiła się na widowni programu i wspierała uczestników.

Zobacz także: Dominika Tajner zmieniła status na Facebooku. Wiśniewski złożył pozew

ycipk-o7v97s

Doceniła to Justyna Żyła, która później przyznała, że doskonale rozumie sytuację Dominiki i stara się udzielać jej wsparcia. "Dla mnie ważne było nawet gdy ktoś mnie przytulił i powiedział do ucha dobre słowo. Teraz staram się podobnie podchodzić do sprawy" – powiedziała w rozmowie z serwisem party.pl.

Zobacz także: Justyna Żyła potwierdza, że napisze książkę. Tematyka wciąż jest tajemnicą

Żyła wspiera Tajner, ale unika dawania jej porad. "Jestem ostatnią osobą, która może doradzać jeśli chodzi o rozpady małżeństwa i związków. Nie czuję się w ogóle do tego kompetentna" – przyznała z rozbrajającą szczerością.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-o7v97s
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-o7v97s

ycipk-o7v97s
ycipk-o7v97s