GwiazdyDonald Tusk skomentował zdjęcie córki. Typowy ojciec

Donald Tusk skomentował zdjęcie córki. Typowy ojciec

Donald Tusk skomentował zdjęcie córki. Typowy ojciec
Źródło zdjęć: © PAP
Magdalena Kowalska-Kotwica
17.11.2019 09:51, aktualizacja: 17.11.2019 10:28

Kasia Tusk opublikowała na swoim profilu na Instagramie sympatyczne zdjęcie z córką na kolanach i łaszącym się do nóg psem. Jej tata w miłym rodzinnym obrazku dopatrzył się jednak czegoś, co jego zdaniem może popsuć rodzinną sielankę. Na pewno już kiedyś słyszeliście to zdanie.

Co widzi typowy rodzic na uroczym i pozornie nieszkodliwym zdjęciu córki i wnuczki? Bose stopy i ryzyko przeziębienia. Kasia Tusk na swoim blogu pochwaliła się rodzinną sesją, jedno ze zdjęć pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Widzimy na nim blogerkę siedzącą przy kaflowym piecu z córką na kolanach. Kasia ubrana jest w gruby biało-czerwony sweter i białe spodnie, ma bose stopy.

Donald Tusk – komentarz do zdjęcia Kasi

Podczas gdy fanki Kasi w komentarzach rozpływały się w zachwytach, jej tata,Donald Tusk, postanowił skomentować szczegół, który umknął ich uwadze. "Włóż coś na stópki, Kochanie, bo zmarzniesz" – napisał przewodniczący Rady Europejskiej. "Nosiłbyś swetry od MLE Collection (marka Kasi Tusk), to wiedziałbyś, że w nich nie da rady zmarznąć" – odpisała ojcu Kasia.

Obserwatorkom profilu Katarzyny Tusk bardzo spodobała się ta wymiana zdań. Niektóre zwróciły uwagę, że komentarz to klasyka rodzicielskich wypowiedzi. Jedna zauważyła, że dla ojca córka zawsze będzie oczkiem w głowie. "Taki tata to skarb" – napisała jeszcze inna.

Kasia Tusk – oczko w głowie taty

Donald Tusk i jego córka Kasia niezbyt często pozwalają postronnym obserwatorom zobaczyć, jak wygląda ich prywatne życie. Z tych nielicznych momentów można jednak wysnuć wniosek, że tata i córka za sobą przepadają, a w ich relacji nie brakuje żartów i przekomarzanek.

Kiedy pod koniec stycznia Kasia Tusk urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę, Donald Tusk po raz trzeci został dziadkiem. Polityk ma jeszcze dwóch wnuczków, synów Michała. Przewodniczący rady Europejskiej pewnie niezbyt często ma czas, by zajmować się dziećmi Kasi i Michała, ale jak przekonuje jego córka, świetnie radzi sobie w roli niani.

W sierpniu Donald Tusk opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wypoczywa w hamaku w ogrodzie. Obok stoi wózek z dzieckiem. Zdjęcie skomentowała córka byłego premiera, która potwierdziła, że jej tata świetnie wczuł się w rolę. "Najlepsza niania" – napisała Kasia Tusk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dania idealnie na jesień. Chandra już cię nie dopadnie

Źródło artykułu:WP Kobieta