Blisko ludziDorota Szelągowska była ofiarą przemocy. Mówiła nauczycielom, co robił jej ojczym

Dorota Szelągowska była ofiarą przemocy. Mówiła nauczycielom, co robił jej ojczym

Dorota Szelągowska była ofiarą przemocy. Mówiła nauczycielom, co robił jej ojczym
Źródło zdjęć: © ONS.pl

11.03.2020 21:06, aktual.: 12.03.2020 06:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska wyznała, że miała trudne dzieciństwo. Wraz z mamą były bite przed agresywnego ojczyma.

Dorota Szelągowska jest znaną prezenterką i lubianą projektantką wnętrz. Jej mama, Katarzyna Grochola, osiągnęła sukces, jako pisarka. W rzeczywistości obie panie bardzo dużo przeszły i w przeszłości doświadczyły przemocy domowej.

Dorota Szelągowska była ofiarą przemocy

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola opowiedziały w programie „Uwaga. Kulisy sław” o swojej trudnej przeszłości. Pisarka przyznała, że żyła w związku przemocowym z mężem, o którym z czasem dowiedziała się jeszcze gorszych rzeczy.

"Ja chodziłam do moich nauczycieli i mówiłam, że ojczym mnie bije" – wspominała Dorota Szelągowska, która za każdym razem słyszała, że przesadza. "W Polsce jest na to przyzwolenie, bo w Polsce nie odróżnia się klapsa od bicia" – dodała projektantka wnętrz.

Przypominamy, że wcześniej w rozmowie z Mateuszem Hładkim dla TVN, Dorota Szelągowska wyznała, że jej ojczym był pedofilem.

"Szczęśliwe byłam dla niego za stara. Trudno jest wyznawać rzeczy niewygodne, natomiast jeżeli ty swoim wyznaniem jesteś w stanie uratować jakąś część ludzi, warto. Ludzie, którzy są na dnie, szukają jakiejkolwiek deski ratunku. Czasem ta deska może być miła, uśmiechnięta pani z telewizji, która borykała się z różnymi rzeczami" – powiedziała wówczas Dorota Szelągowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także