Trwa ładowanie...

Doskonały pomysł na prezent. Skórzane portfele dla mężczyzn z klasą

Skórzana galanteria to jeden z nieodłącznych dodatków każdego zadbanego mężczyzny, a co za tym idzie doskonały materiał na prezent. Zanim jednak wybierzesz nowy portfel, warto zastanowić się nad tym, jakie wymagania powinien spełniać.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Galanteria skórzana na wysokim poziomie
Galanteria skórzana na wysokim poziomieŹródło: iStock.com
d12ojqa

Portfel to nie tylko gadżet do przechowywania pieniędzy i dokumentów, ale również swego rodzaju wizytówka, która może świadczyć o statusie materialnym i charakterze osoby, która go nosi. Dlatego panowie, którzy poza wygodą oczekują również nienagannej prezencji, z chęcią sięgną po portfele skórzane.

Doskonale pasują zarówno do marynarki, jak i jeansów, są bardzo wytrzymałe i mogą posłużyć przez długie lata, ale by tak było, warto zwrócić uwagę na sposób wykończenia. Jeśli nici, które zostały użyte przy produkcji są słabej jakości, portfel rozleci się na części pierwsze przy intensywnym użytkowaniu. Dlatego jeśli widzisz, że szwy strzępią się albo rozchodzą, lepiej wybrać inny model.

d12ojqa

Orientacja ma znaczenie

Portfele pionowe i poziome nie różnią się zbytnio od siebie pod względem pojemności, największa różnica tkwi w ułożeniu poszczególnych kieszonek. Jeśli obawiasz się, że podczas noszenia portfela karty lub dokumenty mogą się wysunąć, zainwestuj w wersję poziomą.

  iStock.com
Źródło: iStock.com

Kwestia grubości

Choć wiele osób nosi portfel w marynarce lub kurtce, w większości przypadków i tak ląduje w tylnej lub bocznej kieszeni. Jeśli więc będzie zbyt gruby, na wysokości ud pojawi się nieeleganckie wybrzuszenie. W takim wypadku warto zdecydować się na portfel w wersji slim.

Aby zmieścić do niego wszystkie potrzebne rzeczy, trzeba będzie przeprowadzić małe porządki i usunąć nieużywane karty lojalnościowe. Swój kształt portfele slim zawdzięczają zmniejszeniu liczby dostępnych kieszonek i usunięciu kieszonki na bilon. W ten sposób otrzymujesz cienki portfel, który nie będzie rzucać się w oczy. To idealne rozwiązanie dla osób, które podczas transakcji zwykle posługują się jedynie kartą.

Jeśli mimo wszystko mężczyzna, którego chcesz obdarować portfelem, często korzysta z gotówki i nosi przy sobie dużo monet, warto pomyśleć o specjalnej bilonówce wykonanej ze sztywnej skóry. Możesz wybrać między różnorodnymi modelami, najczęściej jednak spotyka się charakterystyczną podkówkę oraz sakiewkę w kształcie trójkąta. Możesz włożyć ją do dowolnej kieszeni i nie będzie się wyróżniać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d12ojqa

Podziel się opinią

Share
d12ojqa
d12ojqa