GwiazdyDyplomatyczna zagrywka Muchy. Wypowiedziała się w kwestii milczenia Dudy odnośnie strajku

Dyplomatyczna zagrywka Muchy. Wypowiedziała się w kwestii milczenia Dudy odnośnie strajku

Dyplomatyczna zagrywka Muchy. Wypowiedziała się w kwestii milczenia Dudy odnośnie strajku
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
08.05.2019 10:43, aktualizacja: 08.05.2019 15:03

Anna Mucha rzadko wypowiada się na tematy związane z polityką. Teraz zrobiła wyjątek, jednak zachowała się mocno dyplomatycznie. Aktorka odniosła się do milczenia Pierwszej Damy w kwestii strajku nauczycieli.

Anna Mucha została zapytana przez reporterkę Wideoportalu, co sądzi na temat milczenia Agaty Dudy, która nie zareagowała na strajk nauczycieli. – Czasami milczenie jest złotem i w tym wypadku ja też wejdę na wyżyny dyplomacji, i zachowam prawo do milczenia – powiedziała aktorka.

Opowiedziała również, co sądzi na temat sprawowania funkcji Pierwszych Dam. – Można wspierać swoich małżonków na różne sposoby, począwszy od ciepłych gestów w postaci robienia kanapek, skończywszy na prowadzeniu szeroko zakrojonej działalności charytatywnej - stwierdza Mucha. To jest kilka lat, które są do wykorzystania i do bycia zapamiętaną – dodaje.

Gwiazda przyznała również, że nie widzi siebie w roli prezydentowej. – Ciężko byłoby opanować mi sztukę dyplomacji, więc nigdy w życiu nie miałabym ambicji, żeby być na takim stanowisku – skwitowała.

Źródło: wideoportal.tv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta