ycipk-4aacdh

#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?

W programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z Kobiety.wp.pl opowiedziały jak nosić męskie ciuchy, aby wyglądać modnie i kobieco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?
ycipk-4aacdh

Spodnie, garnitury, gawroszki czy duże zegarki - kiedyś były to typowe części męskiej garderoby, dziś są podstawą kobiecej szafy. Wszystko zaczęło się od feministek, które spaliły sukienki i włożyły spodnie.

Gdy kobiety zaczęły pracować, noszenie sukienek okazało się bardzo niepraktyczne w codziennych czynnościach. Według jednej z anegdot, Coco Chanel zaczęła nosić spodnie, gdy podczas pobytu w Wenecji sukienka przeszkodziła jej wysiąść z gondoli. Obecnie kobiety noszą męskie ubrania, ale zawsze łączą je z kobiecym akcentem - szpilkami czy biżuterią.

W programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z serwisu kobieta.wp.pl opowiedziały jak nosić męskie ciuchy, aby wyglądać modnie i kobieco. Zobaczcie.

ycipk-4aacdh

]( http://fashionpost.pl/ )

Podziel się

* 7 filmów, za które Leonardo DiCaprio powinien dostać Oscara*

ycipk-4aacdh

Niemal co roku, na kilka miesięcy przed galą oscarową, powraca temat, czy Leonardo DiCaprio dostanie w końcu Oscara. Bo choć aktorem jest dobrym, to wciąż nie ma na swoim koncie upragnionej statuetki. Czy w tym roku w końcu się uda? Zobaczymy. A oto role DiCaprio, które przejdą do historii kina.

Podziel się

* 8 najdziwniejszych looków w historii Oscarów*

Oscary kojarzą nam się nie tylko z najlepszymi filmami, ale także z wielką modą i perfekcyjnymi stylizacjami gwiazd. Dlatego każda wpadka komentowana jest równie głośno, jak oscarowi zwycięzcy. Oto zestawienie kreacji, które zdecydowanie nie zasługują na nagrodę za najlepszą stylizację.

ycipk-4aacdh
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4aacdh

ycipk-4aacdh
ycipk-4aacdh