Moda#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?

#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?

#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?

04.03.2016 16:00, aktual.: 11.03.2016 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z Kobiety.wp.pl opowiedziały jak nosić męskie ciuchy, aby wyglądać modnie i kobieco.

Spodnie, garnitury, gawroszki czy duże zegarki - kiedyś były to typowe części męskiej garderoby, dziś są podstawą kobiecej szafy. Wszystko zaczęło się od feministek, które spaliły sukienki i włożyły spodnie.

Gdy kobiety zaczęły pracować, noszenie sukienek okazało się bardzo niepraktyczne w codziennych czynnościach. Według jednej z anegdot, Coco Chanel zaczęła nosić spodnie, gdy podczas pobytu w Wenecji sukienka przeszkodziła jej wysiąść z gondoli. Obecnie kobiety noszą męskie ubrania, ale zawsze łączą je z kobiecym akcentem - szpilkami czy biżuterią.

W programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z serwisu kobieta.wp.pl opowiedziały jak nosić męskie ciuchy, aby wyglądać modnie i kobieco. Zobaczcie.

]( http://fashionpost.pl/ )

Oscary kojarzą nam się nie tylko z najlepszymi filmami, ale także z wielką modą i perfekcyjnymi stylizacjami gwiazd. Dlatego każda wpadka komentowana jest równie głośno, jak oscarowi zwycięzcy. Oto zestawienie kreacji, które zdecydowanie nie zasługują na nagrodę za najlepszą stylizację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także