Trwa ładowanie...
d2k6ajs

#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?

W programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z Kobiety.wp.pl opowiedziały jak nosić męskie ciuchy, aby wyglądać modnie i kobieco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#dziejesienazywo: Co kobiety ukradły z męskiej szafy?
d2k6ajs

Spodnie, garnitury, gawroszki czy duże zegarki - kiedyś były to typowe części męskiej garderoby, dziś są podstawą kobiecej szafy. Wszystko zaczęło się od feministek, które spaliły sukienki i włożyły spodnie.

Gdy kobiety zaczęły pracować, noszenie sukienek okazało się bardzo niepraktyczne w codziennych czynnościach. Według jednej z anegdot, Coco Chanel zaczęła nosić spodnie, gdy podczas pobytu w Wenecji sukienka przeszkodziła jej wysiąść z gondoli. Obecnie kobiety noszą męskie ubrania, ale zawsze łączą je z kobiecym akcentem - szpilkami czy biżuterią.

W programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z serwisu kobieta.wp.pl opowiedziały jak nosić męskie ciuchy, aby wyglądać modnie i kobieco. Zobaczcie.

]( http://fashionpost.pl/ )

* 7 filmów, za które Leonardo DiCaprio powinien dostać Oscara*

d2k6ajs

Niemal co roku, na kilka miesięcy przed galą oscarową, powraca temat, czy Leonardo DiCaprio dostanie w końcu Oscara. Bo choć aktorem jest dobrym, to wciąż nie ma na swoim koncie upragnionej statuetki. Czy w tym roku w końcu się uda? Zobaczymy. A oto role DiCaprio, które przejdą do historii kina.

* 8 najdziwniejszych looków w historii Oscarów*

Oscary kojarzą nam się nie tylko z najlepszymi filmami, ale także z wielką modą i perfekcyjnymi stylizacjami gwiazd. Dlatego każda wpadka komentowana jest równie głośno, jak oscarowi zwycięzcy. Oto zestawienie kreacji, które zdecydowanie nie zasługują na nagrodę za najlepszą stylizację.

d2k6ajs

Podziel się opinią

Share

d2k6ajs

d2k6ajs