Trwa ładowanie...
12-02-2016 15:36

#dziejesienazywo: Gdzie Polacy szukają miłości?

Barbara Sadzyńska, psychografolog z biura matrymonialnego opowiedziała, kto najczęściej korzysta z usług biura matrymonialnego.

d1bqcnr
d1bqcnr

Kanapy, kwestionariusze i pozowane fotografie - z tym zwykle kojarzmy biura matrymonialne. Taki obraz to już przeszłość. Klienci są bardziej wymagający, a konkurencja w postaci portali randkowych czy aplikacji mobilnych zmusiła biura do zmian.

W #dziejesienazywo Barbara Sadzyńska, psychografolog z biura matrymonialnego CON TE Studio zdradziła, kto najczęściej korzysta z usług biura matrymonialnego oraz na jakiej podstawie dobierany jest partner.

- Najpopularniejszą grupą zawodową korzystającą z biur matrymonialnych są prawnicy. Przychodzą osoby w wieku powyżej 20 lat, ale też ludzie po przejściach, czyli pięćdziesięcio–sześćdziesięciolatkowie – mówi Sadzyńska.

d1bqcnr

Bartosz Brennek, Strategy Planner z agencji Kalicińscy.com opowiedział o aplikacjach, które pozwalają poznać partnera. Jedną z najpopularniejszych jest Tinder. Wymyślony w USA - pozwala na wybór potencjalnego partnera na podstawie wrażeń wizualnych. Z tej aplikacji codziennie korzystają miliony użytkowników. przeglądając profile innych osób.

Jak mówi Brennek, ponad 40 procent użytkowników Tindera to osoby między 25 a 34 rokiem życia. Ponad 34 procent użytkowników jest w związku małżeńskim.

d1bqcnr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bqcnr