Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo: Kobiety kochają jej styl. Ubierz się jak księżna Kate

Justyna Duszyńska oraz Ola Nagel opowiedziały o stylu Kate Middleton, którym inspirują się dziewczyny na całym świecie. Kate łączy w sobie styl księżniczki, matki, żony, klasykę z elegancją, dlatego jest wzorem dla kobiet w każdym wieku. Jak przenieść jej styl do naszej szafy?

Share
#dziejesienazywo: Kobiety kochają jej styl. Ubierz się jak księżna KateŹródło: Newspix
d26m8p8

- Jej styl jest bardzo ciekawy, ponieważ z jednej strony księżnę Kate obowiązuje ścisła etykieta jeśli chodzi o sposób ubierania się, z drugiej zaś potrafi dodać dużo własnych, indywidualnych elementów - zauważyła Justyna Duszyńska. - Na pewno od etykiety zależy to, że jej spódnice i sukienki nie mogą być za krótkie, że na wielu uroczystościach obowiązkowe są nakrycia głowy, że w niektórych sytuacjach musi mieć zakryte ręce i nosić rękawiczki, a jej stroje nie mogą mieć zbyt dużego dekoltu.

- Powodem, dla którego my się tak bardzo inspirujemy Kate, nazywając ją ikoną stylu, mimo że są tysiące innych trendsetterek na świecie, które, powiedzmy sobie szczerze, o wiele ciekawiej interpretują różnego rodzaju trendy, jest fakt, że księżna ma dress code. Dla wielu kobiet pracujących w korporacjach, w biurach, które muszą się dopasować stylem do wymagań otoczenia, Kate Middleton jest wzorem, jak to robić po swojemu – dodaje Ola Nagel.

Nieśmiała przedszkolanka, która poślubiła brytyjskiego księcia, idolka milionów, próbująca za wszelką cenę chronić swoją prywatność przed natrętnymi paparazzi, zaangażowana wolontariuszka pomagająca innym, ikona stylu, którego tajemnicę do dziś próbują rozgryźć styliści, przyjaciółka największych nazwisk w branży mody – księżna Diana Spencer, zwana także Lady Di jest naszą dzisiejszą bohaterką cyklu Ikona (w) stylu vintage. Koniecznie dowiedzcie się o niej nieco więcej!

d26m8p8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26m8p8
d26m8p8