Blisko ludziDziennikarka TVN-u podzieliła się radosną nowiną. Spodziewa się dziecka

Dziennikarka TVN‑u podzieliła się radosną nowiną. Spodziewa się dziecka

Justyna Kosela jest w ciąży
Justyna Kosela jest w ciąży
Justyna Kosela

06.10.2021 19:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Kosela ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Dziennikarka popularnej stacji telewizyjnej wpis opatrzyła wyjątkowym zdjęciem z miejsca, które ma dla niej szczególne znaczenie.

Justyna Kosela to absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie. Na uczelni zgłębiała wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej. Ze stacją TVN jest związana od 2015 roku. Karierę rozpoczęła jako reporterka TVN24, a także researcherka w redakcji "Faktów". Obecnie pani Justyna współpracuje z TVN24 GO. Jej kariera wciąż się rozwija. Podobnie jak życie prywatne. Dziennikarkę niedługo czekają wielkie zmiany, o których postanowiła poinformować za pośrednictwem Instagrama.

Justyna Kosela jest w ciąży. Dziennikarka TVN-u spodziewa się pierwszego dziecka

Z całą pewnością dla dziennikarki jest to wyjątkowo ważny moment w życiu. Jak sama przyznała, początek ciąży nie należał do najłatwiejszych, ale na szczęście obecnie sytuacja jest już lepsza.

- Little Human inside. Wymarzona, mała istota jest z nami już od kilku miesięcy, ale zobaczymy się za kolejnych kilka. W pierwszych dała popalić, teraz mamy już trochę lżej, choć na wadze powoli coraz więcej - i to cudowne! Miejsce nieprzypadkowe - ukochane jezioro zaręczynowe. A jeśli tam, to wiadomo - dres, kalosz i czapa - zdradza Justyna Kosela na Instagramie.

Teraz z tym pięknym, niezwykle romantycznym krajobrazem dziennikarce będzie kojarzyć się kolejne wzruszające wydarzenie. Wyznanie Kosely poruszyło jej obserwatorów, którzy nie omieszkali złożyć gratulacji.

"Ojej! Cudownie. Gratuluję i ściskam" - czytamy wśród licznych komentarzy, zamieszczonych pod wpisem. Przyjście na świat małego człowieka z pewnością zmieni życie pani Justyny.

Dziennikarka na razie nie zdradziła jeszcze ani płci ani imienia pociechy. Życzymy całej rodzinie dużo zdrowia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także