Gwiazdy''Eddie Murphy to miłość mojego życia''. Brytyjska gwiazda wyznaje

''Eddie Murphy to miłość mojego życia''. Brytyjska gwiazda wyznaje

''Eddie Murphy to miłość mojego życia''. Brytyjska gwiazda wyznaje
Źródło zdjęć: © Getty Images
26.11.2018 17:05, aktualizacja: 26.11.2018 18:01

W jednym w wywiadów członkini zespołu Spice Girls Mel B stwierdziła, że amerykański aktor to ''miłość jej życia''. Para spotykała się w połowie lat '00. Owocem ich związku jest 11-letnia córka o wdzięcznym imieniu ''Angel''.

Piosenkarka wyznała, że pomimo problemów w przeszłości zawsze będzie kochać gwiazdę ''Dr. Dolittle'a'' i dodała, że była to ''miłość od pierwszego wejrzenia''. Mel B powiedziała też, że Murphy jest człowiekiem ''starej szkoły'', bardzo rodzinnym i pełnym szacunku.

"Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, ale chciałam się do tego odnieść, ponieważ wiele osób ma błędne przekonanie, co do tego, co się u nas działo'' - powiedziała wokalistka w programie "Good Morning Britain". "To było jak historia miłosna bez szczęśliwego zakończenia'' - podsumowała.

Pomimo zapewnień Mel B, para ma na koncie dość burzliwy kryzys z testem na ojcostwo w tle. Gdy gwiazda Spice Girls była jeszcze w ciąży, amerykański komik odmówił uznania swojego ojcostwa, dopóki nie wykaże tego test DNA. Sprawa trafiła do sądu. Dwa miesiące po narodzinach Angel, potwierdzono, że ojcem dziewczynki jest Murphy, co pozwalało zawrzeć stronom ugodę. Alimenty aktora wyniosły aż 7 milionów dolarów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta