Trwa ładowanie...

Edipresse Polska rozpoczyna współpracę z Małgorzatą Domagalik

Jesienią premierę będą miały dwa cykle autorskich spotkań: Studium Kobiety - Ty czyli Kto? i Masterclass - sztuka konwersacji, które dla Edipresse Polska poprowadzi Małgorzata Domagalik.

Edipresse Polska rozpoczyna współpracę z Małgorzatą DomagalikŹródło: Materiały prasowe, fot: Marcin Kempski / I like foto
d2tpktc

Studium kobiety - Ty, czyli kto? to cykl spotkań dla kobiet, które czują potrzebę rozwoju oraz dodatkowej motywacji do działania na polu zawodowym i osobistym. Pierwsze spotkanie już 17 – 19 listopada w Pałacu Ciekocinko.

W grudniu natomiast wystartuje drugi projekt: Masterclass - sztuka konwersacji. Gośćmi Małgorzaty Domagalik będą osobowości ze świata kultury, biznesu i sportu. Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się 11.12.2017 r., będzie Andrzej Seweryn. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu.

– Zapraszamy gości na 50. piętro apartamentowca Złota 44 w Warszawie – miejsca elitarnych spotkań na szczycie. Zapewniamy uczestnikom możliwość poznania wspaniałych osób i czynnego udziału w rozmowie oraz wyjątkową oprawę scenograficzną i muzyczną. Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez najlepszych, polskich kucharzy – dodaje Agnieszka Krzemińska brand manager ds. projektów 360 i inicjatorka spotkań, która potwierdza, że w planie są kolejne wspólne projekty z Małgorzatą Domagalik.

d2tpktc

Wydarzenia wspiera kampania promocyjna, która obejmuje prasę oraz działania online. Za kreację i planowanie mediów odpowiada Edipresse Polska. Koncepcja Masterclass - sztuka konwersacji powstała przy współpracy z Agencją Sto Lampartów, która jest merytorycznym i kreatywnym partnerem cyklu.

Małgorzata Domagalik to silna osobowość z imponującym dorobkiem zawodowym, przez ostatnie 14 lat Redaktor Naczelna miesięcznika PANI. Jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek prasowych i telewizyjnych, pisarka i felietonistka. Mistrzyni wywiadu psychologicznego, w niezwykły sposób otwierającego rozmówcę. Gośćmi wywiadów Małgorzaty Domagalik są w większości mężczyźni. Są wśród nich nazwiska postaci światowego formatu John Malkovich, Catherine Denevue, Joe Cocker, Paulo Coehlo, Tom Jones, Wilson Lambert oraz najwybitniejsi przedstawiciele polskiego życia publicznego. Autorka programów telewizyjnych oraz bestsellerowych książek. Laureatka prestiżowych nagród medialnych. Prezes Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego.

d2tpktc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tpktc