GwiazdyEdyta Golec zachwyciła stylizacją na koncercie. Tłumaczy się jednak z pewnego gestu

Edyta Golec zachwyciła stylizacją na koncercie. Tłumaczy się jednak z pewnego gestu

Edyta Golec z mężem Łukaszem
Edyta Golec z mężem Łukaszem
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL
02.07.2022 12:59

Edyta Golec nie jest gwiazdą z pierwszych stron gazet, ale konsekwentnie, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów. Jej sympatycy doceniają przede wszystkim naturalność i bezpretensjonalność, jakimi wykazuje się na co dzień. Nowe zdjęcie artystki szczególnie przypadło im do gustu.

Pani Edyta jest żoną Łukasza Golca od ponad 22 lat! Para poznała się jeszcze w szkole i zeszła, gdy byli w klasie maturalnej. W 1998 roku, dwa lata przed ślubem, piękna skrzypaczka dołączyła do zespołu GolecuOrkiestra, w którym występuje do dziś. Golcowie doczekali się trójki dzieci: synów Bartka i Piotra oraz córki Antoniny.

Edyta Golec na Instagramie

Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi w tym monecie ponad 32 tys. użytkowników. Wśród treści, które pani Edyta zamieszcza w sieci, dominują te związane z pracą. Tak było i tym razem, gdy postanowiła się podzielić zdjęciami z koncertu w Katowicach.

Golec zaprezentowała się na scenie w długiej, strojnej sukience w jaskrawoczerwonym kolorze. Do kreacji dobrała szeroki, czarny pas nawiązujący nieco do góralskich tradycji. I choć fani docenili strój pani Edyty, ich uwagę przykuł szczególny gest, który wykonała na scenie. Chodzi o wzniesiony w górę palec.

Gwiazda postanowiła wytłumaczyć się z niego w mediach społecznościowych, pisząc:


Jak widać, mój palec wskazuje na to, że weekend spędzimy na północ od domu. Czyli - sobota w Słubicach, a niedziela w Złoczewie. Przybywajcie, przyjeżdżajcie, przychodźcie! Jednym słowem, aby wymienić energię z pewnym zespołem z Beskidów, trzeba wyjść z domu. Czekamy na Was. Do zobaczenia!

Edyta Golec jak zwykle mogła liczyć na pełne wsparcie fanów, którzy pisali m.in.: "Ukochany zespół, śliczna jak zwykle pani Edytka", "Jak zawsze bardzo ładnie pani wygląda, a ta suknia! Mega mega! Super!" czy "Edytko! Pięknie i zjawiskowo wyglądasz".

Wy też jesteście pod wrażeniem stylizacji i energii pani Edyty?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta