Trwa ładowanie...

Edyta i Łukasz Golcowie poznali się w szkole. Jego uwagę przyciągnął "żółty sweter"

Edyta i Łukasz Golcowie są małżeństwem od 22 lat, ale poznali się jeszcze w czasach szkolnych. Ich miłość nie pojawiła się od razu, a dopiero w klasie maturalnej, ponieważ uwagę Golca przyciągnął "charakterystyczny, obcisły, żółty sweter" przyszłej wybranki. To prawdopodobnie dzięki niemu powstał utwór "Słodycze".

Edyta i Łukasz Golcowie poznali się w szkole Edyta i Łukasz Golcowie poznali się w szkole Źródło: Instagram, fot: @edytagolecofficial
d1sfzot
d1sfzot

Miłość do muzyki i rodzimych gór mają we krwi. Oboje także bardzo szybko rozpoczęli swoją edukację muzyczną, bo mieli zaledwie "naście" lat. Edyta i Łukasz Golcowie uczęszczali do tej samej szkoły. To właśnie tam się poznali, choć nie od razu zwrócili na siebie uwagę. Wszystko zmieniło się w klasie maturalnej. Dlaczego? Przez... sweterek.

Edyta i Łukasz Golcowie poznali się w czasach szkolnych

"Charakterystyczny, obcisły, żółty sweter" - to prawdopodobnie on sprawił, że Łukasz Golec zainteresował się młodszą od siebie Edytą, a wynikiem tego była późniejsza piosenka zespołu Golec uOrkiestra "Słodycze", gdzie możemy usłyszeć słowa: "paczki cukierków w tym swoim przyciasnym sweterku".

Edyta Golec (wówczas Mędrzak) została członkinią zespołu Golec u Orkiestra w 1998 roku. Dwa lata później stanęła na ślubnym kobiercu z Łukaszem. Od 22 lat szczęśliwie łączą życie prywatne z zawodowym i są rodzicami trójki dzieci: Bartka, Antoniny i Piotra.

Tego o Edycie Golec nie wiecie

Mimo udanej kariery muzycznej, Edyta Golec jest jedną z najbardziej tajemniczych polskich gwiazd. Żona Łukasza Golca, członkini zespołu Golec uOrkiestra. Tyle zapewne wie o niej każdy, choć informacji na temat m.in. jej wykształcenia jest znacznie więcej.

d1sfzot

Edyta Golec skończyła bowiem klasę altówki w Akademii Muzycznej w Katowicach. Brała udział w festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Turcji, Włoszech, Szwecji, Słowacji, Niemczech czy Węgrzech, odtwarzając utwory muzyków, takich jak Mozart i Beethoven. Dopiero później poświęciła się karierze muzycznej w Polsce, a potem życiu rodzinnemu. W udzielanych wywiadach zawsze podkreśla, że to rodzina jest dla niej najważniejsza.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Przetakiewicz o instytucji małżeństwa: "Nie wyobrażam, żebym nie była żoną ojca swoich dzieci"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1sfzot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sfzot