Trwa ładowanie...
d4n99po

Edyta Górniak będzie odpoczywać. Lekarze kazali jej zwolnić tempo

Edyta Górniak postanowiła, że teraz będzie odpoczywać. To lekarze mieli zalecić jej, by zwolniła tempo. Piosenkarka prowadzi bardzo intensywny tryb życia, a ostatnie wydarzenia w Opolu pokazały, że ma to swoje konsekwencje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak dwa miesiące temu zapowiedziała, że nie będzie przyjmować lekarstw
Edyta Górniak dwa miesiące temu zapowiedziała, że nie będzie przyjmować lekarstw (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d4n99po

Edyta Górniak w Opolu

Edyta Górniak podczas prób do festiwalu w Opolu zasłabła. Podejrzewano u niej nawet zawał serca. Po tym wydarzeniu lekarze zalecili jej, by zwolniła tempo i przez kilka tygodni odpoczęła. Górniak wzięła sobie do serca medyczne zalecenia.

- W kalendarzu zawsze zapisuję koncerty - zdradziła w rozmowie z "Faktem". - Teraz postanowiłam dodać kolejną pozycję: odpoczynek. Od jesieni czeka mnie intensywne pół roku. Mój duch jest bardzo silny, ale czasami odzywa się moje ciało i ono mówi głośno, że trzeba zjeść i wyspać się w wygodnym łóżku.

d4n99po

Zobacz także: "Po co nam dżdżownice w domu?". Paulina Górska o zmianie stylu życia

Edyta Górniak nie będzie przyjmować lekarstw

d4n99po

Edyta Górniak dwa miesiące temu zapowiedziała, że nie będzie przyjmować lekarstw. Terapia w formie odpoczynku może być związana z tym, że gwiazda odmawia przyjmowania środków, od których może się uzależnić.

- Bardzo popularne na świecie stało się to, że ludzie wspierają się lekami - opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Viva". - Mówię o tym, że ludzie chodzą do psychologów, psychiatrów i przyjmują leki. A ja się bardzo boję uzależnienia od bezpośredniego wpływu kogoś lub czegoś na mnie. Tego, że ktoś mógłby mnie uzależnić od środków chemicznych, które decydują o tym, co ja czuję. Nawet mała tabletka potrafi zmienić odczuwanie bólu, więc większa porcja tabletek przyjmowanych codziennie może zmienić nawet naszą osobowość i wpływa na nasze decyzje i postawy - dodała.

d4n99po

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d4n99po

d4n99po
d4n99po