Trwa ładowanie...

Edyta Górniak spędza długi weekend na Podhalu. Na procesji z okazji Bożego Ciała pojawiła się w góralskim stroju

Edyta Górniak spędza długi weekend na Podhalu. 11 czerwca wzięła tam udział w procesji z okazji Bożego Ciała. Widać, że bardzo jej się podobała uroczystość.
Share
Edyta Górniak na procesji z okazji Bożego Ciała
Edyta Górniak na procesji z okazji Bożego CiałaŹródło: ONS
d4lwwkw

Edyta Górniak wielokrotnie mówiła o znaczeniu Boga w jej życiu. Piosenkarka jakiś czas temu w rozmowie z portalem Plotek podkreślała, że jest uduchowiona i wrażliwa na piękno świata. Opowiadała też o tym, jak istotne są dla niej spotkania sam na sam z Bogiem.

"Nie robię tego w sposób huczny, kiedy wszyscy narzucają tempo modlitwy, jak podczas mszy zbiorowych. Tylko chodzę do kapliczek w różnych miastach na całym świecie" – zdradziła. W Boże Ciało jednak wybrała się na zbiorową uroczystość, a w jej trakcie miała na sobie góralski strój.

Edyta Górniak spędzała Boże Ciało na Podhalu

Edyta Górniak na swoim InstaStory na bieżąco relacjonowała, jak spędza Boże Ciało. Najpierw pokazała przygotowania do procesji. Ubrano ją w tradycyjny, góralski strój. Lokalni mieszkańcy pomagali jej odpowiednio dopasować jego poszczególne elementy.

d4lwwkw

Następnie Górniak opublikowała nagrania z uroczystości, w których wzięła udział. Wszystkie kobiety ubrane w kolorowe, góralskie spódnice. Trzeba przyznać, że taki widok nie jest często spotykany.

Po procesji piosenkarka udała się na pobliską łąkę, gdzie zaczęła tańczyć z wdzięczności. "Tak wygląda człowiek, który przeszedł wiele zawodów w życiu, a w końcu może poczuć się wolny" – podsumowała jedna z fanek.

Edyta Górniak przygotowuje się do procesji Instagram
Edyta Górniak przygotowuje się do procesji Źródło: Instagram
Edyta Górniak na procesji z okazji Bożego Ciała Instagram
Edyta Górniak na procesji z okazji Bożego Ciała Źródło: Instagram
Edyta Górniak spędza długi weekend na Podhalu Instagram
Edyta Górniak spędza długi weekend na Podhalu Źródło: Instagram

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lwwkw

Podziel się opinią

Share
d4lwwkw
d4lwwkw