Trwa ładowanie...

Edyta i Cezary Pazurowie świętują dwunastą rocznicę ślubu. Niewielu wierzyło w ich związek

Edyta i Cezary Pazurowie należą do najbardziej udanych związków w polskim show-biznesie. Początki ich relacji były trudne. Dzieliło ich wszystko, środowisko, z którego się wywodzili, wiek, doświadczenia. A jednak postanowili zaryzykować. Teraz nie potrafią bez siebie żyć.

Share
Edyta i Cezary Pazurowie świętują 12. rocznicę ślubu
Edyta i Cezary Pazurowie świętują 12. rocznicę ślubuŹródło: AKPA
d2yt1kt

Gdy Cezary Pazura zakochał się w młodej dziewczynie podczas podróży pociągiem, media z pobłażaniem komentowały, że to tylko przelotna znajomość. Teraz para wychowuje wspólnie trójkę dzieci. Cezary Pazura dzięki żonie kwitnie i przebiera w propozycjach zawodowych. Z kolei Edyta Pazura pięknieje z roku na rok i coraz pewniej czuje się w show-biznesie. 

Mężczyzna z przeszłością

Cezary Pazura nie miał szczęścia w miłości. Pierwszą żonę, Żanetę, poznał na warsztatach aktorskich, gdy miał 19 lat. Młodziutka dziewczyna szybko zaszła w ciążę. Niestety, okazało się, że żona aktora miała słabość do używek. Początkowo sięgała po alkohol, potem eksperymentowała z lżejszymi narkotykami. W końcu zniknęła, pozostawiając gwiazdora z długami i malutką córeczką, Anastazją. 

d2yt1kt

Aktor nie chce wracać do tamtego okresu. - Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko - przyznał w wywiadzie dla "Pani".

Po kilku latach udało mu się odnaleźć Żanetę w "Monarze". Kobieta zgodziła się na rozwód, a także zrzekła się nazwiska męża. Do tej pory nie utrzymuje kontaktu z córką.

- Dzwonię do taty również z okazji Dnia Matki, bo jest dla mnie wszystkim - i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi. Chodziłam do niego z takimi sprawami - mówiła w wywiadzie Anastazja.

d2yt1kt

Pociąg do miłości

Nie wiadomo, jak potoczyłyby się dalej miłosne perypetie aktora, gdyby któregoś razu nie wsiadł do tego samego pociągu, co Edyta Zając. Dziewczyna była początkowa odporna na zaloty gwiazdora. Ten okazał się jednak tak zdeterminowany, że ostatecznie uległa jego prośbom i dała mu swój numer telefonu.

Początki związku nie były łatwe, na dziewczynę spadła lawina hejtu. Mówiono, że zależy jej tylko na pieniądzach aktora, że nie umie się odnaleźć na salonach. Para mimo przeciwności, po dwóch latach zdecydowała się na ślub.

Edyta Pazura przeszła w tym czasie spektakularną metamorfozę. W niczym nie przypomina już szarej myszki sprzed lat. Małżeństwo bardzo się kocha i wspiera i nic nie wskazuje na to, że prędko się to zmieni.

AKPA
Niesamowita metamorfoza Edyty PazuryŹródło: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dyrektor CKE mówi o poziomie tegorocznej matury. Ostrzega wszystkich, którzy chcą ją zbagatelizować

d2yt1kt

Podziel się opinią

Share
d2yt1kt
d2yt1kt