ycipk-3221d7
Ludzie

Edyta Pazura o byciu matką. Mówi, czego się nauczyła

Z okazji Dnia Dziecka oraz urodzin córki Edyta Pazura podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Wymienia szereg umiejętności, których nauczyła się wychowując pociechy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura
Edyta Pazura (East News)
ycipk-3221d7

"Na żadnych studiach nie nauczyłam się tego, czego od moich dzieci" - napisała żona Cezarego Pazury w komentarzu do zdjęcia z córeczką, która dziś kończy rok.

Później wymieniła szereg rzeczy, jakich nauczyło ją macierzyństwo. Wśród nich: cierpliwość, kreatywność, działanie pod presją, radzenie sobie ze stresem, motywowanie, rozwiązywanie konfliktów, planowanie, samodyscyplina i wszechstronność.

ycipk-3221d7

"HAPPY BIRTHDAY MY DEAR RITA! 1.06.2018" - napisała Pazura. Nie tylko ona złożyła życzenia malej Ricie, ale również internauci, którzy masowo komentują zdjęcie.

Edyta i Cezary pobrali się 10 lat temu. Niedługo później na świat przyszła Amelia, a następnie 7-letni dziś Antonii. Rita to trzecie dziecko Pazurów. Kobieta dość często pokazuje na Instagramie zdjęcia swoich pociech i dzieli się informacjami o prywatnym życiu. Po fotografiach, które udostępnia na swoim profilu na Instagramie widać, że spełnia się, zarówno w roli żony, jak i matki.

Zobacz tez: Edyta Pazura rok po porodzie pokazała brzuch. Internauci są pod wrażeniem

ycipk-3221d7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oprac.: Marianna Fijewska

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3221d7

ycipk-3221d7
ycipk-3221d7