GwiazdyEdyta Pazura wysłała męża na zakupy. Pokazała wiadomość, którą od niego dostała

Edyta Pazura wysłała męża na zakupy. Pokazała wiadomość, którą od niego dostała

Edyta Pazura wysłała męża na zakupy. Pokazała wiadomość, którą od niego dostała
Źródło zdjęć: © Instagram.com
14.02.2019 12:53, aktualizacja: 15.02.2019 07:30

Edyta i Cezary Pazurowie w maju tego roku będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. Mimo upływających lat, ich miłość kwitnie z każdym dniem – nawet podczas zakupów. Wystarczy przeczytać wiadomość, jaką aktor wysłał żonie. Niejedna kobieta marzy o takim komplemencie!

Edyta Pazura nigdy nie ukrywała, że początki związku z Cezarym Pazurą, znanym polskim aktorem starszym o 26 lat, nie były łatwe. W jednym z postów w mediach społecznościowych przyznała, że nazywano ją "dziewczynką z PKP" i "gówniarą". Nikt nie wierzył, że ich uczucie przetrwa.

Mimo trudności Pazurowie udowodnili, że różnica wieku nie jest przeszkodą w budowaniu szczęśliwej relacji, a ogień, który był między nimi na początku związku, płonie do dziś. Wskazuje na to zdjęcie, które "ciocia od wujka Pazury" opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

– Nie mogłam się powstrzymać. Przedwalentynkowe wyznanie mojej atrakcyjności. Dziękuję! Więcej razy do sklepu już nie idziesz – zażartowała Edyta Pazura przy zdjęciu wiadomości od męża.

Wysłała mu listę zakupów i zdjęcie piersi z kurczaka – w razie, gdyby w sklepie miał wątpliwości, jak wyglądają. On w odpowiedzi odpisał zalotnie: "Ty masz ładniejsze".

Obserwatorki Pazury nie mają wątpliwości, że tym jednym zdjęciem zdradziła sekret udanego związku: nic nie cementuje relacji tak, jak poczucie humoru.

– Jakbym czytała SMS-a od własnego męża – napisała przy zdjęciu jedna z internautek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl