Trwa ładowanie...

Emil Stępień nie daje za wygraną. Teraz atakuje inne kobiety

Konflikt Dody i Emila Stępnia to najgłośniejszy skandal polskiego show-biznesu ostatnich tygodni. Każde ich posunięcie jest obserwowane i poddawane analizie. To, co zadziało się w komentarzach pod wpisem mężczyzny, jest przekroczeniem granic.

Share
Emil Stępień atakuje fanki Dody
Emil Stępień atakuje fanki Dody Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2e80xi

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" coraz bliżej. Wokół produkcji ciągle jest mnóstwo zamieszania, a konflikt Dody oraz Marii Sadowskiej z Emilem Stępniem przerodził się w medialną wojnę. Mężczyzna nie potrafi zachować dyskrecji, a jego ostatni wpis może wyprowadzić z równowagi.

Emil Stępień odpowiada internautce na komentarz

Doda niedawno opublikowała plakat produkcji, w której przypadła jej rola producentki kreatywnej. Wokalistka napisała, że w tym momencie żegna się z filmem, ponieważ nie ma zamiaru promować dzieła, wokół którego narosły tak olbrzymie kontrowersje. Decyzję tę podjęła po tym, jak Stępień stwierdził, że kompletnie nie poradziła sobie z powierzonym zadaniem i odesłał piosenkarkę oraz Marię Sadowską... do Smyka, by tam "się bawiły". Okazuje się, że to nie jedyny bezczelny wpis mężczyzny. Tym razem mąż Dody postanowił zaatakować kobietę, która wstawiła się za piosenkarką.

"Doda zrobiła świetną robotę" - napisała fanka wokalistki. Te, pozornie błahe słowa, musiały urazić mężczyznę. "Nie zapominajmy również o skromnej roi dystrybutora" - napisał Stępień, a następnie... obraził internautkę.

d2e80xi

"Widzę jakąś masywną panią, której nie znam. Nie rozumiem komentarza. Brechta pani na moim profilu, wykazując brak kultury" - napisał.

Emil Stępień atakuje fankę Dody Instagram @emilstepien_official
Emil Stępień atakuje fankę DodyŹródło: Instagram @emilstepien_official, fot: Emil Stępień

Odpowiedź Stępnia nie pozostawia złudzeń, komu rzeczywiście brak kultury. Choć zdanie kobiety, która zamieściła powyższy komentarz podzielało wiele osób, mężczyzna dobitnie pokazywał, co znaczy (a raczej jak bardzo nie liczy się) dla niego opinia innych.

Filmowa premiera "Dziewczyn z Dubaju" odbędzie się 26 listopada 2021 roku. Doda zapowiedziała, że nie weźmie w niej udziału.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Dziewczyny z Dubaju" zwiastun

d2e80xi

Podziel się opinią

Share
d2e80xi
d2e80xi