GwiazdyEmily Ratajkowski "światową lalunią"? Modelka dosadnie odpowiada

Emily Ratajkowski "światową lalunią"? Modelka dosadnie odpowiada

Emily Ratajkowski "światową lalunią"? Modelka dosadnie odpowiada
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Lidia Pustelnik
08.12.2017 11:10, aktualizacja: 08.12.2017 12:01

Nikt nie może bezkarnie nazywać Emily Ratajkowski "światową lalunią". Słynna modelka dosadnie odpowiedziała brytyjskiemu dziennikarzowi Piersowi Morganowi, który ostatnio wezwał Ratajkowski, by "ubrała się i znalazła sobie normalną pracę".

Brytyjski dziennikarz uznał, że powinien przywołać Ratajkowski do porządku, po tym, jak modelka wzięła udział w najnowszej odsłonie kalendarza adwentowego magazynu "LOVE". Morganowi nie przypadły do gustu zdjęcia, na których modelka w bardzo wyzywający sposób raczy się spaghetti. – Ubierz się i znajdź sobie normalną pracę – powiedział Morgan w programie "Good Morning Britain". – Piers prowadzi osobistą wendetę przeciwko Emily, bo ona myśli, że
rozbieranie się to promowanie feminizmu – dodała w programie koleżanka dziennikarza.

Ratajkowski odpowiedziała dziennikarzowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Nigdy nie mówiłam, że moje wideo dla "LOVE" to manifest feministyczny – napisała na Twitterze. – Lecz mówienie kobiecie, co ma zrobić lub jak się ubierać, to klasyczny seksizm. Mogę wyrażać opinię na temat feminizmu i robić sobie seksowne zdjęcia – podkreśliła modelka.

Wywołany do tablicy Morgan nie pozostał jej dłużny. – Naprawdę myślicie, że Emmeline Pankhurst [brytyjska sufrażystka – przyp. red.] walczyła o to, by Emily Ratajkowski mogła wić się półnago w spaghetti, pokazać to na zdjęciach milionom ludzi za pomocą mediów społecznościowych i następnie udawać oburzoną, bo została "seksualnie uprzedmiotowiona"? – napisał dziennikarz na Twitterze. – Mam nadzieję, ze moja córka aspiruje do głębiej rozumianego feminizmu, niż turlanie się nago w spaghetti, by zyskać "lajki" i popularność – dodał po chwili.

Zatarg między tą dwójką ciągnie się od wielu miesięcy. Modelka mówiła już wcześniej, że "nie potrzebuje ubrań tak bardzo, jak on [Morgan – przyp. red] potrzebuje prasy. Dziennikarz z kolei kpił w przeszłości z tego, że Ratajkowski wysłała rodzinie na święta kartki ze swoimi roznegliżowanymi zdjęciami.