GwiazdyEmma Stone przegrała walkę o rolę i wygrała karierę

Emma Stone przegrała walkę o rolę i wygrała karierę

Emma Stone przegrała walkę o rolę i wygrała karierę
Źródło zdjęć: © AFP

10.12.2013 20:07, aktual.: 10.12.2013 21:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Emma Stone do dziś doskonale pamięta swą przegraną rywalizację z Hayden Panettiere o rolę Claire Bennet w "Herosach".

Emma Stone do dziś doskonale pamięta swą przegraną rywalizację z Hayden Panettiere o rolę Claire Bennet w "Herosach". O rolę Claire ubiegało się wiele młodych aktorek, w tym Stone i Panettiere. Ostatecznie w serialu wystąpiła druga z wymienionych.
- Do dziś pamiętam ten dzień, siedziałam w poczekalni i dosłownie słyszałam przez ścianę, jak producenci mówią do Hayden: "Masz tę rolę, jesteś najlepsza" - opowiada Stone.

- A ja wchodziłam od razu po niej. Pomyślałam wtedy: "Cholera jasna, czy mój czas nigdy nie nadejdzie?". Dwa tygodnie później dostałam rolę w "Supersamcu", moim pierwszym filmie, który odmienił moje życie. Do dziś trudno mi uwierzyć w szczęście, jakie mnie wtedy spotkało, więc niczego nie biorę za pewnik. Życie aktorki to nieustanne wzloty i upadki, sukcesy i kryzysy. Nie można za bardzo przyzwyczajać się do dobrej passy.

Dorobek Emmy Stone zamyka animacja "Krudowie". Od kwietnia 2014 roku polscy widzowie będą mogli podziwiać aktorkę w drugiej odsłonie "Niesamowitego Spider-Mana".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także