GwiazdyEurowybory 2019. Natalia Lesz zabrała córkę na głosowanie

Eurowybory 2019. Natalia Lesz zabrała córkę na głosowanie

Eurowybory 2019. Natalia Lesz zabrała córkę na głosowanie
Karolina Błaszkiewicz

26.05.2019 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eurowybory 2019. Polacy ruszyli do urn. Wśród nich znalazła się Natalia Lesz. Na Instagramie pokazała, jak idzie do lokalu wyborczego z córeczką.

Eurowybory 2019 – Natalia Lesz

#

Trwają wybory do Europarlamentu. Od wielu tygodni partie polityczne i organizacje pozarządowe namawiały Polaków do udziału w nich. Dziś okaże się, ilu z nas rzeczywiście odda głos. W niedzielny poranek na wybory udała się Natalia Lesz.

Zobacz także: Tajemnice Natalii Lesz

Piosenkarka, która powoli wraca na salony, pokazała jak idzie do lokalu wyborczego ze swoją córką. Alicja ma już 5 lat. "Czym skorupka za młodu nasiąknie" – napisała Natalia Lesz. "Alicja zawsze chodzi ze mną na wybory" – wyjaśniła.

Natalia Lesz – córka

#

Córka Natalii Lesz jest owocem jej związku ze znanym chirurgiem Adamem Maciejewskim. Dla męża porzuciła Warszawę i przeniosła się na Śląsk.
– Odnajduję się [tam] lepiej niż na początku, bo to rzeczywiście przez to że mieszkałam w Stanach tyle lat, potem w Warszawie, to jest jakaś tam zmiana otoczenia. Ale usunęłam się przede wszystkim dlatego, że byłam przez 9 miesięcy w ciąży, nie chciałam tego za bardzo eksponować – mówiła jakiś czas temu o przeprowadzce w wywiadzie.

Zobacz także: Kim są rodzice największych gwiazd w Hollywood? "Ojciec Katy Perry jest pastorem"

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)