Blisko ludziEwa Chodakowska odpowiedziała na przykry komentarz. W jej obronie stanęły też fanki

Ewa Chodakowska odpowiedziała na przykry komentarz. W jej obronie stanęły też fanki

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Źródło zdjęć: © AKPA

09.07.2021 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trenerka opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotografię w skąpym stroju kąpielowym. Okrasiła ją informacją, jak dba o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Pod zdjęciem, wśród wielu pozytywnych komentarzy, pojawiła się kąśliwa ocena.

Ewa Chodakowska swojego czasu nazywana była "trenerką wszystkich Polek". Aktualnie na rynku fitnessowym jest wiele kobiet, w tym Anna Lewandowska, które inspirują i motywują do prowadzenia zdrowego stylu życia. Chodakowska nie tylko zachęca do ćwiczeń, ale też do dbałości o swój komfort psychiczny. Często wstawia na swoje media społecznościowe posty, które są pełne rad i wskazówek. Tym razem napisała, czym dla niej jest definicja dbania o siebie.

Ewa Chodakowska w stroju kąpielowym

Trenerka wyznała, że to nie tylko regularna aktywność fizyczna, ale także m.in.: komunikowanie swoich potrzeb otoczeniu, życie w zgodzie z własnymi zasadami, zwracanie się o pomoc kiedy tego potrzebujesz. Dalej wymieniła też odpowiednio długi sen, czy wybaczanie sobie potknięć i błędów.

Pod wpisem trenerka mogła przeczytać mnóstwo wspierających komentarzy. Wśród nich jeden kąśliwy: "Nie jest wcale pani piękna. Dla mnie jest pani niczym". Ewa Chodakowska postanowiła odpowiedzieć : - To nikim czy niczym? Bo się pogubiłam – stwierdziła. Na co zareagowały też jej obserwatorki.

Pewnie dlatego dalej jedna z jej fanek dodała do listy dbania o siebie umiejętność ignorowania hejterów. "Do listy dodałabym odcięcie się od osób, które mają toksyczny wpływ i nie wnoszą nic do Twojego życia. Czasem jest to ciężka decyzja, szczególnie, gdy chodzi o rodzinę, ale warto dla zdrowia psychicznego" - stwierdziła jedna z obserwatorek konta trenerki.

Trenerka zachęca do regularnych badań

Co więcej na liście według fanek Chodakowskiej powinny się znaleźć regularne badania krwi, dentystyczne i ginekologiczne. "Niestety nie raz choroby potrafią zaskoczyć. Dbajcie o siebie kobietki" - napisała kolejna fanka trenerki.

"Brawo! Sama się badam rok w rok! A nie dopisałam. Cudna przypominajka" - odpowiedziała Ewa Chodakowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także