GwiazdyEwa Krawczyk przygotowuje się do Wszystkich Świętych. Opowiedziała, co ją czeka

Ewa Krawczyk przygotowuje się do Wszystkich Świętych. Opowiedziała, co ją czeka

Ewa Krawczyk codziennie odwiedza grób męża
Ewa Krawczyk codziennie odwiedza grób męża
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JBR
27.10.2022 09:16, aktualizacja: 27.10.2022 10:20

Wszystkich Świętych coraz bliżej. W tym czasie ludzie odwiedzają nie tylko groby najbliższych, ale i te cenionych przez siebie artystów. Jednym z takich, o którym wciąż pamiętają fani, jest Krzysztof Krawczyk. Na jego grób codziennie przychodzi wiele osób, a we Wszystkich Świętych - jak mówi jego żona - zniczy pewnie będzie jeszcze więcej.

Krzysztof Krawczyk był jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, a jego liczne przeboje śpiewał cały kraj. Wokalista był uwielbiany nie tylko przez starsze pokolenie. Z powodzeniem występował także przed zdecydowanie młodszą publicznością, a jego koncerty np. na uniwersyteckich juwenaliach przyciągały tłumy znających jego przeboje młodych ludzi.

Piosenkarz zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Msza pogrzebowa odbyła się w łódzkiej archikatedrze, a na pogrzeb - mimo obowiązujących wtedy obostrzeń związanych z pandemią - przyjechało wielu fanów. Krawczyk spoczął na cmentarzu w Grotnikach, gdzie do dziś codziennie grób artysty odwiedza wielu sympatyków jego twórczości, o czym wspomniała w jednej z rozmów jego żona - Ewa Krawczyk. Ona również na grób męża przychodzi codziennie.

Tłumy odwiedzające grób Krzysztofa Krawczyka

Para była małżeństwem blisko 40 lat. Kobieta wciąż mieszka we wspólnym domu w Jedliczach koło Grotnik. "Po każdym weekendzie sprzątam i wyrzucam 60-litrowy worek z wypalonymi zniczami, czasami są dwa worki" - przyznała.

Kobieta dodała, że nie martwi się tym jednak i nie męczy jej to, a wręcz przeciwnie – jest to dla niej wielka radość, że wciąż tyle osób pamięta o jej mężu.

Żona szczerze o tym, co czeka ją po Wszystkich Świętych

Żona Krzysztofa Krawczyka przewiduje, że po święcie czeka ją zdecydowanie więcej pracy. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że po śmierci piosenkarza na jego grobie było ponad siedem tysięcy zniczy, które sprzątali przez trzy dni.

- Podobnie jest po Wszystkich Świętych, więc jest co robić na grobie Krzysia, bo tu cały czas ktoś przychodzi – mówiła Ewa Krawczyk.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl