Trwa ładowanie...

Ewa Minge w bikini. To zdjęcie to tylko pretekst do ważnego tematu

Ewa Minge udostępniła na swoim koncie na Instagramie ważny post, który nawiązuje do ogólnopolskiego tygodnia seniorów. "Dzisiejsze miss za jakiś czas będą seniorkami. Oby we wspomnieniach z ich życia było coś więcej niż korona" – pisze projektantka. Trudno się z nią nie zgodzić.
Share
Ewa Minge skończyła w tym roku 52 lata
Ewa Minge skończyła w tym roku 52 lataŹródło: 123RF
dbufg4a

Ewa Minge na swoim koncie na Instagramie często porusza ważne tematy. Ostatnio dużo miejsca poświęciła kultowi ciała. Projektantka z perspektywy dojrzałej osoby – skończyła w tym roku 52 lata – pisze o tym, jaką rolę odgrywa piękne ciało. Nie przebiera w słowach.

Ewa Minge o kulcie ciała

"Jak bardzo byśmy się nie starali przedłożyć rozum nad ciałem, to w dobie dzisiejszych wartości ten oto rozum ma marne szanse. Osobiście, w kontekście mojego wieku i doświadczenia, mogę stwierdzić, że ciało w życiu pomaga. Ale jednak trwałość szczęścia i poczucie bezpieczeństwa zależą od rozumu. Ile pracy byśmy nie włożyli, ile kremów nie wklepali i laserów wszelakich wbili, to czas zrobi swoje" – czytamy w jej poście.

dbufg4a

Ewa Minge na Instagramie

Minge nie ma również wątpliwości, że nie należy budować swojej kariery na urodzie. Uważa, że młoda osoba zawsze będzie lepiej oceniana niż ta dojrzała, nawet najbardziej atrakcyjna. "Każda najbardziej stuningowana d..a po pięćdziesiątce będzie ustępowała korony zadbanej dwudziestce. Przyroda tak to ułożyła, że jedno zabiera, a drugie dodaje. Rozum jest tym, który nabiera w miarę upływu czasu na wartości. Trenowany i szkolony nie zawiedzie, nie rozczaruje. Każdy włożony w niego trening się opłaci. Jeżeli ktoś opiera swoją karierę czy szczęście na wyglądzie, to musi kiedyś upaść" – pisze.

dbufg4a

Ewa Minge o seniorach

Wpis projektantki zainspirowany został ogólnopolskim tygodniem seniora. Minge apeluje, aby docenić dojrzałość, bo w końcu kiedyś każdy z nas się zestarzeje. "Dzisiejsze miss za jakiś czas będą seniorkami. Oby we wspomnieniach z ich życia było coś więcej niż korona" – pisze Minge i trudno się z nią nie zgodzić.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

dbufg4a

Podziel się opinią

Share
dbufg4a
dbufg4a