GwiazdyEwa Sonnet wylansowała jeden przebój. Dziś pławi się w luksusach

Ewa Sonnet wylansowała jeden przebój. Dziś pławi się w luksusach

Ewa Sonnet w 2007 roku
Ewa Sonnet w 2007 roku

12.05.2021 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

15 lat temu o Ewie Sonnet było naprawdę głośno. Piosenkarka i modelka była ulubienicą kolorowej prasy, a następnie… niepostrzeżenie zniknęła z show-biznesu. Okazuje się, że dziś żyje w luksusach.

Ewa Sonnet, a właściwie Beata Kornelia Dąbrowska urodziła się 8 marca 1985 roku w Rybniku. Przygodę z show-biznesem zaczęła, gdy tylko skończyła 18 lat. Atrakcyjna brunetka została modelką i nie stroniła od rozbieranych sesji. Jej zdjęcia pojawiły się m.in. w magazynie "CKM", a także w nieco mniej prestiżowych pismach dla panów.

Odkryta przez Jansona

Szybko okazało się jednak, że Sonnet ma również inne talenty. W 2005 roku rękę wyciągnął do niej Robert Janson – lider zespołu Varius Manx, który wypromował Anitę Lipnicką, Kasię Stankiewicz czy Monikę Kuszyńską.

Z jego pomocą pani Ewa nagrała swój pierwszy singiel pt. "… i RNB". Piosenka dobrze radziła sobie na listach przebojów. Rok później piosenkarka zadebiutowała na rynku muzycznym albumem pt. "Nielegalna". Niestety, jak do tej pory to nie tylko pierwsza, ale też jedyna płyta Sonnet.

Na fali popularności piosenkarka otrzymała od Telewizji Polskiej zaproszenie do programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". W tej samej edycji udział wzięli m.in. Olga Borys (której przypadł laur zwycięstwa), Katarzyna Glinka, Zygmunt Chajzer czy Maria Sadowska. Ostatecznie, Sonnet w parze z Łukaszem Jóźwiakiem zajęła dziesiąte miejsce i… właściwie całkowicie zniknęła z show-biznesu.

Nowe życie Ewy Sonnet

Choć próbowała kontynuować karierę muzyczną, robiła to bez powodzenia. Jej piosenka pt. "Listen", do której w 2012 roku opublikowała również teledysk, przeszła właściwie bez echa.

Sonnet wróciła jednak do poprzedniego zajęcia i pracy jako modelka erotyczna. Jej cechą charakterystyczną od zawsze był pokaźnych rozmiarów biust, który, jak się okazało, umiejętnie zmonetyzowała. Dziś gwiazdka sprzedaje swoje zdjęcia i filmiki, do których pozuje w stroju Ewy.

Jej profil w mediach społecznościowych obserwuje w tym momencie prawie 90 tys. fanów. Trudno zresztą się dziwić – roi się na nim od zdjęć w mocno wyciętych strojach kąpielowych oraz w samej bieliźnie. Sonnet pozuje do nich na tle krajobrazów słonecznej Hiszpanii.

Wiele fotografii zrobiono we wnętrzach apartamentu należącego do modelki. Mieszkanie urządzono bardzo nowocześnie, jest przeszklone i znajduje się w samym centrum miasta. Na pierwszy rzut oka widać, że apartament Sonnet jest wart bardzo wiele.

Wiedzieliście, że pani Ewie tak dobrze się powodzi? My jesteśmy zaskoczeni!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (233)