Blisko ludziFani podejrzewali rozpad jej związku. Maja Hyży dodała wymowny post

Fani podejrzewali rozpad jej związku. Maja Hyży dodała wymowny post

Maja Hyży dodała znaczący post
Maja Hyży dodała znaczący post
Źródło zdjęć: © Instagram | Maja Hyży
16.09.2022 20:22, aktualizacja: 16.09.2022 20:42

Maja Hyży wraz z narzeczonym planowali ślub na Bali. Ostatnio wokalistka poinformowała, że są zmuszeni przełożyć termin uroczystości. Teraz opublikowała na Instagramie zdjęcie z zaskakującym opisem. Czy w ten sposób chce powiedzieć, że to koniec ich związku?

Maja Hyży jest mamą czworga dzieci. Wokalistka dawniej była żoną Grzegorza Hyżego, z którym pojawiła się w programie X-Factor. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Obecnie piosenkarka jest (przynajmniej oficjalnie) w związku z Konradem Kozakiem i do niedawna planowali zawarcie związku małżeńskiego. Ostatnio poinformowali, że ślub na Bali został odwołany. Wokalistka wyjawiła, że nadmiar obowiązków sprawił, że zdecydowali się przełożyć ceremonię.

- Po wielu długich rozmowach doszliśmy do wniosku, że trzeba ją przełożyć w czasie. Zapewniam, nas to nie dotyczy i nie należy się doszukiwać w naszym związku żadnego kryzysu! Jasne, że jak każda para czasem się kłócimy, miewamy lepsze i gorsze dni, ale to nie zmienia naszej decyzji o ślubie. Jesteśmy razem, kochamy się i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić – powiedziała w wywiadzie z "Party".

Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE
Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE© Licencjodawca

Maja Hyży pokazała zdjęcie z siostrą

Artystka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pokazała się z córką oraz siostrą - Kają Krygier. Kobiety łączy niezwykła więź. Wokalistka, chcąc podkreślić, jak wiele znaczy dla niej ta relacja, do zdjęcia dodała znaczący opis. Tylko czy fragment o mężczyznach ma coś sugerować?

"Przyjaciele mogą cię zawieść. Faceci mogą cię opuścić, ale siostra jest siostrą do końca życia" - napisała w poście.

"Piękne z Was kobiety"

Fani zachwycili się zdjęciem. W komentarzach komplementowali kobiety i opowiadali o swoich relacjach z rodzeństwem. "Jesteście super piękne"; "Ale oczy"; "Nikt cię nie zrozumie tak jak siostra" - pisali pod postem jej obserwatorzy.

Myślicie, że Maja celowo podsyca plotki? A może jednak chce przekazać fanom niewesołe wieści?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta