Trwa ładowanie...

Farba do włosów, która zmienia kolor. Wystarczy, że wyjdziesz z domu

Alchemiczka Lauren Bowker znalazła genialny sposób dla kobiet, które nie umieją zdecydować się na jeden kolor lub lubią z nim eksperymentować. Od dzisiaj nie musimy niszczyć włosów częstą koloryzacją, wystarczy, że zainwestujemy w pierwszą na świecie farbę, która zmienia kolor pod wpływem temperatury.

Share
Farba do włosów, która zmienia kolor. Wystarczy, że wyjdziesz z domu
Źródło: Youtube.com
d3ffvdj

Nazwano ją "Ogień", ponieważ zmienia barwę włosów np. z ognistej czerwieni aż do zimnego błękitu. Wszystko dzieje się pod wpływem temperatury powietrza, w jakiej aktualnie się znajdujemy. W pomieszczeniu nasze włosy będą miały cieplejszą barwę, natomiast po wyjściu na zewnątrz zmienią się nie do poznania. Farba nie jest trwała, po kilku myciach bez problemu schodzi z włosów. Paleta barw jest bardzo szeroka, a kolory w niesamowity sposób zmieniają się pod wpływem ciepłego i zimnego powietrza.

Produkt testowano w wielu krajach, które różniły się klimatem. Co ciekawe nie powstał on przypadkowo. Zawdzięczamy go projektowi The Unseen Fire, który ma za zadanie pokazywać ludziom osiągnięcia naukowe w przystępny sposób. Farba składa się ze związków chemicznych, które są podatne na wahania temepratury. "Ogień" będzie do kupienia w sklepach, ale dopiero wtedy, gdy znajdzie się koncern kosmetyczny, który go kupi. Na nas zrobił duże wrażenie.

d3ffvdj

Podziel się opinią

Share
d3ffvdj
d3ffvdj