ModaFashionPhilosophy Fashion Week Poland 12-15 listopada 2015

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 12‑15 listopada 2015

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 12-15 listopada 2015
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
14.10.2015 14:21, aktualizacja: 14.10.2015 15:20

Największe polskie święto mody zbliża się wielkimi krokami. 13 edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 12 do 15 listopada br. Pokazy mody i wydarzenia towarzyszące będą odbywały się w kompleksie hotelu DoubleTree by Hilton oraz w klubie Wytwórnia w Łodzi.

Największe polskie święto mody zbliża się wielkimi krokami. 13 edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 12 do 15 listopada br. Pokazy mody i wydarzenia towarzyszące będą odbywały się w kompleksie hotelu DoubleTree by Hilton oraz w klubie Wytwórnia w Łodzi.

Na wybiegu

FashionPhilosophy Fashion Week Poland, które wspierane jest przez Miasto Łódź, to najważniejsze wydarzenie modowe w Polsce. W ramach trzech projektów pokazów Designer Avenue, Studio i Off Out Of Schedule kolekcje na sezon wiosna-lato 2016 zaprezentują znani polscy projektanci m.in.: Natalia Jaroszewska, Joanna Kędziorek, Michał Zieliński (zwycięzca Project Runway 2), Jakub Bartnik (zwycięzca Project Runway 1) oraz wybrani przez Radę Programową spośród wielu nadesłanych zgłoszeń: Odio x Jakub Pieczarkowski, Jarosław Ewert, Tundra, Piotr Drzał oraz Malgrau. Jednym z ważniejszych wydarzeń 13. edycji FWP będzie retrospektywny pokaz Jerzego Antkowiaka, ikony polskiej mody i projektanta Mody Polskiej. Zostanie on uhonorowany statuetką Złotego Flaminga za całokształt twórczości.

Seat wspiera projektantów – konkurs dla młodych projektantów

Marka SEAT, mecenas 13. edycji Fashion Week Poland, wspiera polską modę oraz młodych twórców. 6 października rozpoczął się zakrojony na szeroką skalę konkurs dla młodych projektantów. Jego organizatorami są marka SEAT oraz Fashion Week Poland.

Na potrzeby konkursu została stworzona strona: konkurs.fashionweek.pl. Głosy oddawać będą zarówno internauci, jak i zaproszone do współpracy znane osobistości świata mody oraz mediów. Wśród nich znajdą się Ada Fijał, Agnieszka Popielewicz, Daniel Wieleba, Małgorzata Czudak oraz Ireneusz Górski. Zgłoszenia nadsyłać można do 18 października, a ogłoszenie wyników – 21 października.

Nagrodą główną jest pełne wsparcie Organizatorów w przygotowaniu i odszyciu kolekcji zwycięzcy. Zostanie ona zaprezentowana podczas pokazu specjalnego na wybiegu Designer Avenue. Współpraca ze zwycięzcą będzie kontynuowana również po zakończeniu 13. edycji Fashion Week Poland.

To pierwszy przykład tak szerokiej współpracy marki motoryzacyjnej z najważniejszym modowym wydarzeniem w Polsce.

SEAT posiada bogatą gamę samochodów będących doskonałym połączeniem najnowszej technologii i hiszpańskiego charakteru. Założona ponad 60 lat temu marka przeszła ewolucję pełną wyzwań i sukcesów – od przodującego producenta aut rodzinnych w Hiszpanii, aż do jednego z liderów w dziedzinie produkcji najbardziej dynamicznych i sportowych samochodów na świecie. Misja SEAT to TECHNOLOGY TO ENJOY – w sercu tej idei kryje się dynamiczny design SEAT-a i wyjątkowa dbałość o każdy wizualny szczegół niepowtarzalnego auta.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także