Blisko ludziFilip Chajzer martwi się o bezpieczeństwo synka. To dla niego priorytet

Filip Chajzer martwi się o bezpieczeństwo synka. To dla niego priorytet

Filip Chajzer drży o zdrowie syna
Filip Chajzer drży o zdrowie syna
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

24.07.2021 09:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Jedni go kochają, inni mniej, ale nie sposób odmówić mu aktywności w promowaniu akcji charytatywnych. Tym razem wziął udział w kampanii "Kocham, to dbam" - temat jest mu szczególnie bliski.

Filipa Chajzera zna w Polsce każdy, kto choć raz na jakiś czas włącza telewizję lub śledzi internet. Prezenter często budzi kontrowersje swoim poczuciem humoru i osobistymi wyznaniami. Filip Chajzer stara się wykorzystywać swoją popularność w słusznych celach. Bardzo często promuje wszelkie zbiórki pieniędzy i nagłaśnia problemy społeczne.

Letnie wypadki

Aktualnie Filip Chajzer zaangażowany jest w reklamę nowatorskiego systemu ubezpieczeń dla milusińskich "Kocham, to dbam". Specjaliści zajmujący się ubezpieczeniami poświęcili wiele lat na analizę danych i stworzyli produkt dedykowany dzieciom. Nie jest tajemnicą, że letnie wakacje sprzyjają różnego rodzaju wypadkom i chorobom. Wystarczy pomyśleć o zwichnięciach, zatruciach, czy bolesnych ukąszeniach.

Prezenter nie tylko nagłaśnia temat w swoich mediach społecznościowych, ale także osobiście bierze udział w grach miejskich. Te mają na celu przybliżyć temat bezpieczeństwa dzieci na wakacjach. Ostatnio gwiazdora TVN można było spotkać między innymi w Gdańsku.

Filip Chajzer - rodzina

Filip Chajzer rzadko pokazuje rodzinę w mediach społecznościowych. Aleksander skończy w tym roku 4 lata. Chłopczyk jest owocem związku Filipa Chajzera z dziennikarką Małgorzatą Walczak. Podobno z roku na rok jest coraz bardziej podobny do taty.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także