ModaFilippa K. na Swedish Fashion Miracle@ Warsaw Fashion Weekend

Filippa K. na Swedish Fashion Miracle@ Warsaw Fashion Weekend

Filippa K. na Swedish Fashion Miracle@ Warsaw Fashion Weekend
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.09.2012 10:16, aktualizacja: 14.09.2012 12:37

W jesienny weekend 5-6 października w Warszawie w Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend.

W jesienny weekend 5-6 października w Warszawie w Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend.

Tym razem we współpracy z Biurem Radcy Handlowego przy Ambasadzie Szwecji, pod hasłem SWEDISH FASHION MIRACLE @ Warsaw Fashion Weekend zaprezentowana zostanie triumfująca na świecie moda szwedzka. Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Ambasadora Szwecji w Warszawie. Swoje kolekcje zaprezentuje ponad 20 znanych i cenionych szwedzkich marek.

Największą atrakcją otwarcia jesiennej edycji WFW będzie pokaz szwedzkiej marki Filippa K triumfującej na światowym rynku modowym od blisko 20 lat.

Ze stylem, prostotą i jakością jako znakiem towarowym, Filippa K odkrywa kolekcję jesień/ zima 2012 ukazując dziedzictwo współczesnego minimalizmu. Czysta i precyzyjna forma podkreśla to, co najistotniejsze w sztuce tworzenia Filippa K.

Zmysłowe i ponadczasowe ubiory, jak chociażby elegancka w swojej prostocie czarna sukienka, idealnie skrojona marynarka czy klasyczna biała koszula, tworzą wygodna elegancję. Sprane dżinsy i delikatne kaszmiry w wyrazistych kolorach, dodają zmysłowości i osobistego charakteru do kolekcji.

Źródło artykułu:Informacja prasowa