Blisko ludziForemniak ma nowego faceta? To chyba niezły przystojniak

Foremniak ma nowego faceta? To chyba niezły przystojniak

Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Źródło zdjęć: © ONS.pl
25.03.2021 11:19

Małgorzata Foremniak - jak mówią pogłoski - znalazła nową miłość. Jeden z tygodników pokusił się o podanie informacji, gdzie poznali się zakochani i... jak spędzili razem noc.

Życie miłosne Małgorzaty Foremniak jest pod czujnym okiem internautów odkąd aktorka w 2005 roku pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami" u boku Rafała Maseraka. O ognistej relacji gwiazd rozpisywały się wówczas wszystkie media w kraju. Co prawda Kryształową Kulę zdobyła wóczas Kasia Cichopek i jej obecny mąż - Marcin Hakiel, jednak Foremniak i Maserak dotarli aż do finału programu, zaskarbiając sobie po drodze mnóstwo sympatii ze strony widzów.

Jak donosi jeden z tygodników, z nowym partnerem połączył Foremniak... taniec. PAra przetańczyła podobno razem całą noc, aby kolejnego dnia znów się zobaczyć. Wybrankiem Małgorzaty Foremniak ma być przystojny Hiszpan, który na co dzień pracuje jako nauczyciel.

"W pewnym momencie wszyscy patrzyli tylko na nią. Dołączył do niej przystojny nauczyciel, z którym przetańczyła pół nocy. Kolejnego dnia znów się spotkali, a potem Małgosia wróciła do Polski"– zdradziła "Życiu na gorąco" przyjaciółka aktorki.

Czy ze znajomości z przystojnym Hiszpanem będzie coś więcej?


"Ognisty Hiszpan jednak nie zapomniał o niej. Czekał na jej kolejną wizytę w Barcelonie. Po kilku miesiącach aktorka wróciła i znów się spotkali. Ta relacja z czasem zaczęła się przekształcać w coś więcej. Aktorka nie broniła się przed tą miłością, tym bardziej, że jakiś czas temu wyznała: „Nie zakładam, że będę do końca życia samotna. Nie mam takiego zamiaru” – czytamy w "Życiu na gorąco".

Sama Foremniak na razie nie napisała w sieci niczego o swoim rzekomym nowym ukochanym, jednak pozostaje mieć nadzieję, że jeśli coś jest na rzeczy, to aktorka nei omieszka poinformować o tym swoich fanów!

Źródło artykułu:WP Kobieta