GwiazdyFototapeta na całą ścianę. Blanka Lipińska w specyficznym stylu urządziła sypialnię u rodziców

Fototapeta na całą ścianę. Blanka Lipińska w specyficznym stylu urządziła sypialnię u rodziców

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Źródło zdjęć: © ONS
Kasia Niewiadomska

23.11.2020 16:27, aktual.: 02.03.2022 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska regularnie dzieli się relacjami ze swojego życia prywatnego i chętnie odpowiada na pytania fanów. Ostatnio zaciekawiła ich sypialnia pisarki w rodzinnym domu. Jak się okazało, gwiazda postanowiła uwiecznić na ścianie swój wizerunek.

Blanka Lipińska należy do grona gwiazd, które nie wyobrażają sobie życia bez dostępu do mediów społecznościowych i codziennie publikują zdjęcia i nagrania na Instagramie.

Ostatnie miesiące nie były dobrym czasem dla autorki popularnych książek erotycznych. Nagłe rozstanie z Aleksandrem Baronem sprawiło, że Blanka Lipińska musiała na nowo budować swój wewnętrzny spokój. Celebrytka nie ukrywała, że leczenie złamanego serca to spory wyczyn.

Niewątpliwie pomogli jej w tym przyjaciele i rodzina, z którą Lipińska ma bardzo dobry kontakt. Pisarka często podkreśla w mediach, jak bardzo kocha swoich rodziców i w miarę możliwości stara się ich odwiedzać.

W rodzinnym domu Blanka Lipińska zawsze znajdzie kąt dla siebie. Jej sypialnia z młodzieńczych lat nie tylko nadal należy do niej, ale również zyskała nowy wygląd. Celebrytka zdecydowała się zmienić wystrój wnętrza za pomocą dodatków oraz fototapety, którą pokryła całą ścianę naprzeciwko łóżka.

Co ciekawe tapeta to ogromne, czarno-białe zdjęcie samej Blanki. Najwyraźniej pisarka tuż po przebudzeniu lubi spoglądać na swoje pamiątki z sesji zdjęciowych. Ostatnio fani dopytywali ją o szczegóły i cenę montażu takiej tapety, ale Lipińska przyznała, że już nie pamięta, bo została ona odnowiona ponad 3 miesiące temu.

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska© Instagram
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także