Trwa ładowanie...
d2e5z14

FSB wyprodukowała kreskówki dla dzieci

Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) Rosji wyprodukowała serie
kreskówek, by nauczyć dzieci walki z przestępczością i terroryzmem. Ostrzega przy okazji, że za
żarty telefoniczne grozi kara więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FSB wyprodukowała kreskówki dla dzieci
(AFP)
d2e5z14

Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) Rosji wyprodukowała serie kreskówek, by nauczyć dzieci walki z przestępczością i terroryzmem. Ostrzega przy okazji, że za żarty telefoniczne grozi kara więzienia. Filmy trwające od 15 do 30 sekund są dostępne w internecie oraz wyświetlane w sklepach w Wołgogradzie, na południu Rosji.

Pokazują najpierw małego chłopca, który postępuje niewłaściwie, a następnie drugiego, rozsądniejszego. Zachowanie obu podsumowują rymowane komentarze. Film poświęcony walce z terroryzmem pokazuje chłopca, który znajduje porzuconą torbę.
"Bierze ją do ręki i odchodzi. Z torby dobiega tykanie, które potem milknie. Nie pokażemy wam, co się stało dziecku" - mówi głos spoza ekranu, sugerując śmierć chłopca.

"Starszy chłopiec znajduje pudło. Dzwoni na milicję, oddala się i nie pozwala innym się zbliżać. To dobry chłopiec i dostaje medal" - kontynuuje komentator. Następnie na ekranie pojawiają się numery telefonów milicji i FSB.
<br / Inny film opowiada o chłopcu, który robi milicji dowcip przez telefon, twierdząc, że w jego szkole jest bomba. "Chłopiec nie będzie już miał telefonu komórkowego. Zamiast niego dostanie karę trzech lat więzienia" - przestrzega FSB.

POLECAMY: * CO NASTOLATKI ROBIĄ W INTERNECIE?*

d2e5z14

Podziel się opinią

Share

d2e5z14

d2e5z14