ycipk-2kz94s

FSB wyprodukowała kreskówki dla dzieci

Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) Rosji wyprodukowała serie
kreskówek, by nauczyć dzieci walki z przestępczością i terroryzmem. Ostrzega przy okazji, że za
żarty telefoniczne grozi kara więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FSB wyprodukowała kreskówki dla dzieci
(AFP)
ycipk-2kz94s

Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) Rosji wyprodukowała serie kreskówek, by nauczyć dzieci walki z przestępczością i terroryzmem. Ostrzega przy okazji, że za żarty telefoniczne grozi kara więzienia. Filmy trwające od 15 do 30 sekund są dostępne w internecie oraz wyświetlane w sklepach w Wołgogradzie, na południu Rosji.

Pokazują najpierw małego chłopca, który postępuje niewłaściwie, a następnie drugiego, rozsądniejszego. Zachowanie obu podsumowują rymowane komentarze. Film poświęcony walce z terroryzmem pokazuje chłopca, który znajduje porzuconą torbę.
"Bierze ją do ręki i odchodzi. Z torby dobiega tykanie, które potem milknie. Nie pokażemy wam, co się stało dziecku" - mówi głos spoza ekranu, sugerując śmierć chłopca.

"Starszy chłopiec znajduje pudło. Dzwoni na milicję, oddala się i nie pozwala innym się zbliżać. To dobry chłopiec i dostaje medal" - kontynuuje komentator. Następnie na ekranie pojawiają się numery telefonów milicji i FSB.
<br / Inny film opowiada o chłopcu, który robi milicji dowcip przez telefon, twierdząc, że w jego szkole jest bomba. "Chłopiec nie będzie już miał telefonu komórkowego. Zamiast niego dostanie karę trzech lat więzienia" - przestrzega FSB.

ycipk-2kz94s

POLECAMY: * CO NASTOLATKI ROBIĄ W INTERNECIE?*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kz94s

ycipk-2kz94s
ycipk-2kz94s