Trwa ładowanie...

#GdybyNieNauczyciel – WP rusza z akcją wsparcia dla nauczycieli

– To dzięki ludziom, których spotkałem w szkole w dużej mierze zawdzięczam swoją życiową drogę i jej kształt – napisał w dniu rozpoczęcia strajku nauczycieli Dawid Podsiadło. Te piękne słowa mogłoby wypowiedzieć wielu z nas. Bo oprócz najbliższych, to właśnie nauczyciele byli naszymi pierwszymi superbohaterami. #GdybyNieNauczyciel, nie bylibyśmy tu, gdzie teraz.

#GdybyNieNauczyciel – WP rusza z akcją wsparcia dla nauczycieliŹródło: WP.PL
d1w3bb4

Wskazywali drogę, inspirowali, jako pierwsi dostrzegli w nas ukryte talenty. Niejednokrotnie odratowali z kłopotów, w które wpędził nas trudny okres dorastania. Poświęcali nam nie tylko uwagę, ale często również prywatny czas po godzinach pracy. Wszystko po to, abyśmy w przyszłości mieli szansę zostać kim chcemy, realizowali się zawodowo, a przy tym byli porządnymi i szczęśliwymi ludźmi.

W dużej mierze to właśnie dzięki naszym nauczycielom jesteśmy lekarzami, dziennikarzami, aktorami czy sportowcami. Dziś, kiedy oni potrzebują naszej pomocy, pokażmy im, że nie tylko doceniamy ich pracę, ale też pamiętamy wszystko to, co dla nas zrobili.

Akcja Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel to moment, kiedy możemy pokazać swoim wychowawcom, a niejednokrotnie również przyjaciołom, że ich los nie jest nam obojętny. Jeśli wy także macie w swojej głowie i pamięci szczególną osobę, nauczyciela, dzięki któremu zmieniło się wasze życie, a może dostaliście szansę od losu – napiszcie na adres #DziejeSie albo napiszcie kilka słów na swoim profilu w social media.

d1w3bb4

GdybyNieNauczyciel…

Jeżeli macie podobne wspomnienia i nauczyciele w waszym życiu odegrali także ważną rolę, podzielcie się z nami historiami. Wiadomości piszcie na adres #DziejeSie

Zobacz także: Nauczyciele: chcemy tylko tyle, co krowa - i to na raty

d1w3bb4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w3bb4