GwiazdyGerard Butler znów uratuje przed terrorystami

Gerard Butler znów uratuje przed terrorystami

Gerard Butler znów uratuje przed terrorystami
Źródło zdjęć: © AFP
30.10.2013 20:02, aktualizacja: 30.10.2013 22:20

Film akcji "Olimp w ogniu" ("Olympus Has Fallen") doczeka się kontynuacji. Obraz z Gerardem Butlerem w roli głównej, zrealizowany za skromne pieniądze, zarobił aż 161 milionów dolarów na całym świecie.

Film akcji "Olimp w ogniu" ("Olympus Has Fallen") doczeka się kontynuacji. Obraz z Gerardem Butlerem w roli głównej, zrealizowany za skromne pieniądze, zarobił aż 161 milionów dolarów na całym świecie. Szefowie Focus Features podjęli więc decyzję o nakręceniu sequela, "London Has Fallen". Do swoich ról powrócą Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett i Radha Mitchell.

Tym razem akcja rozegra się w Londynie, podczas pogrzebu brytyjskiego premiera. Zgromadzeni żałobnicy stają się celem ataku terrorystów.

Scenariusz napiszą ponownie Katrin Benedikt i Creighton Rothenbeger. Za kamerą nie stanie niestety Antoine Fuqua, który w czasie zdjęć do "London Has Fallen" (czyli od maja 2014 roku) będzie nadal pracował nad filmem "Equalizer" z Denzelem Washingtonem w roli głównej. Producenci już rozpoczęli poszukiwania jego następcy.

Film "Olimp w ogniu" gościł w polskich kinach w kwietniu 2013 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl