ycipk-1ddq8j
Megafon.pl
Gwiazdy

Gerard Butler znów uratuje przed terrorystami

Film akcji "Olimp w ogniu" ("Olympus Has Fallen") doczeka się kontynuacji. Obraz z Gerardem Butlerem w roli głównej, zrealizowany za skromne pieniądze, zarobił aż 161 milionów dolarów na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler znów uratuje przed terrorystami
(AFP)
ycipk-1ddq8j

Film akcji "Olimp w ogniu" ("Olympus Has Fallen") doczeka się kontynuacji. Obraz z Gerardem Butlerem w roli głównej, zrealizowany za skromne pieniądze, zarobił aż 161 milionów dolarów na całym świecie. Szefowie Focus Features podjęli więc decyzję o nakręceniu sequela, "London Has Fallen". Do swoich ról powrócą Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett i Radha Mitchell.

Tym razem akcja rozegra się w Londynie, podczas pogrzebu brytyjskiego premiera. Zgromadzeni żałobnicy stają się celem ataku terrorystów.

Scenariusz napiszą ponownie Katrin Benedikt i Creighton Rothenbeger. Za kamerą nie stanie niestety Antoine Fuqua, który w czasie zdjęć do "London Has Fallen" (czyli od maja 2014 roku) będzie nadal pracował nad filmem "Equalizer" z Denzelem Washingtonem w roli głównej. Producenci już rozpoczęli poszukiwania jego następcy.

ycipk-1ddq8j

Film "Olimp w ogniu" gościł w polskich kinach w kwietniu 2013 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Gerard Butler odreagowuje stres*

ycipk-1ddq8j

* Gerard Butler - heroiczny, ale nie brutalny*

* Gerard Butler: Odwyk to była dobra decyzja*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ddq8j

ycipk-1ddq8j
ycipk-1ddq8j