Blisko ludziGeri Halliwell ze Spice Girls ma ogród inspirowany pałacem Buckingham. Imponująca zieleń

Geri Halliwell ze Spice Girls ma ogród inspirowany pałacem Buckingham. Imponująca zieleń

Geri Halliwell
Geri Halliwell
Źródło zdjęć: © Getty Images
Anna Podlaska

12.07.2020 09:47, aktual.: 01.03.2022 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Była wokalistka Spice Girls Geri Halliwell prowadzi obecnie poukładane życie. Po kilku nieudanych związkach powiedziała sakramentalne "tak", wychowuje dwójkę dzieci i udziela się charytatywnie. Jej oczkiem w głowie jest też cudowny ogród na miarę tego pod pałacem Buckingham.

Geri Halliwell to jedna z założycielek i wokalistek girls bandu Spice Girls. Wraz z zespołem wydała dwa albumy: Spice i Spiceworld, oraz wylansowała przebój "Wannabe", którego była współautorką. Odeszła z bandu pod koniec maja 1998 roku w trakcie wielkiej światowej trasy koncertowej Spice World Tour. W 2007 roku powróciła do składu jako Ginger Spice. Niedługo po reaktywacji zespół ponownie się rozpadł.

Obecnie Geri Halliwell jest między innymi ambasadorem dobrej woli UNESCO, pracuje też dla ośrodka opieki nad chorymi na raka piersi. Jest również ambasadorką charytatywnej Fundacji Księcia Karola i regularnie udziela się w imprezach organizowanych przez fundację. Z pałacem Buckingham byłą Spice Girls łączy również zamiłowanie do pięknych ogrodów. Na swoim profilu na Instagramie wokalistka pochwaliła się imponującym kawałkiem zieleni.

Geri Halliwell – życie prywatne

Gwiazda spełnia się jako żona i matka. Ma za sobą nieudane związki, ale od 5 lat jest małżonką kierowcy rajdowego i dyrektora zespołu Red Bull Racing w Formule 1 – Christiana Hornera. Para ma syna o imieniu Mountague i córkę z poprzedniego związku wokalistki. Geri Halliwell uwielbia spędzać z nim czas w wiejskiej posiadłości. Ostatnio pochwaliła się wizytą w ogrodzie, gdzie rodzina jadła maliny prosto z krzaka. Tłem do fotografii są wspaniałe, równiutko przycięte żywopłoty. Wcześniejsze posty ambasadorki UNESCO sugerują, że żyje blisko natury.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także