Trwa ładowanie...
d1mz3zq

Gordon Ramsay odradza jeść w jednym miejscu. Ujawnia obrzydliwe szczegóły

Szef kuchni znany z porywczego charakteru powiedział, że jest jedno miejsce, w którym nigdy nie tknie jedzenia. Jest nim samolot. – Nie ma, k…, opcji! – powiedział w swoim stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławny szef kuchni zje wszędzie, poza jednym miejscem
Sławny szef kuchni zje wszędzie, poza jednym miejscem (Mat. prasowe)
d1mz3zq

Jedzenie pokładowe to koszmar Gordona Ramsaya. Kucharz w rozmowie z "Refinery29" stwierdził, że nie ma nic gorszego i stanowczo odradza zamawiać cokolwiek w czasie lotu. – Nie ma, k…, opcji, żebym to zrobił – zaznaczył. I wyjaśnił dlaczego.

Ramsay nie rzuca słów na wiatr – przez 10 lat nie zajmował się niczym innym jak właśnie menu do samolotu. – Doskonale wiem, skąd pochodzą produkty i gdzie trafiają oraz ile zajmuje ich przygotowanie na pokładzie – opowiadał kucharz. Trzeba przyznać, że nie brzmi to dobrze.

Sławny szef kuchni, który na co dzień rzuca mięsem, często dosłownie. Wyjawił też, co sam zaserwowałby podróżującym. – Idealna byłaby deska wyselekcjonowanych włoskich mięs, kieliszek czerwonego wina, może trochę pokrojonych jabłek… A do tego szczypta parmezanu – powiedział. Szkoda, że ta propozycja pozostanie w sferze marzeń, nie tylko Ramsaya.

d1mz3zq

Podziel się opinią

Share

d1mz3zq

d1mz3zq
d1mz3zq