Trwa ładowanie...
d18irsa

"Gotowe na wszystko" i "Pełna Chata": Aktorkom grozi więzienie za łapówkarstwo

Felicity Huffman grozi od 4 do 10 miesięcy więzenia, a Lori Loughin i jej mężowi – nawet 2 lata. Aktorki "Gotowych na wszystko" i "Pełnej chaty" zapłaciły uczelniom w zamian za przyjęcie ich dzieci na studia. Na razie tylko Huffman zamierza przyznać się do winy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Felicity Huffman przyzna się do łapówkarstwa
Felicity Huffman przyzna się do łapówkarstwa (Getty Images)
d18irsa

Felicity Huffman i Lori Loughin – łapówkarstwo

Felicity Huffman i Lori Loughin to dwa najbardziej znane nazwiska, o których mówi się dziś w USA. Nie chodzi o nowe role aktorek, lecz o przestępstwo, jakiego obie się dopuściły. Kobiety zapewniły swoim dzieciom miejsce na prestiżowych uczelniach. Wcześniej wpłaciły wysokie łapówki. Prawda wyszła na jaw kilka tygodni temu.

Jak podają zagraniczne media, Felicity Huffman, znana z serialu "Gotowe na wszystko", idzie na układ z prokuraturą, by uniknąć kary kilku lat za kratami. Za przyznanie się do łapówkarstwa może zostać skazana na od 4 do 10 miesięcy więzienia. W poniedziałek 15-go kwietnia aktorkę czeka przesłuchanie.

d18irsa

Lori Loughlin i jej mąż, projektant Mossimo Giannulli, nie wyrazili jeszcze podobnej chęci. Parze w tej chwili grozi nawet 2,5 roku więzienia. Mogli dokonać wpłaty w wysokości 500 tys. dolarów za miejsca córek na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d18irsa

Podziel się opinią

Share

d18irsa

d18irsa